Merkelová a Juncker? Největší vlastizrádci všech dob.
Kam se na Macrona hrabou komunisté!

„Bude-li Evropa mít za 50 let ještě nějaké dějiny, Macron spolu s Merkelovou a Junckerem v nich budou zaznamenáni jako největší vlastizrádci všech dob. Dnes je těžké se rozhodovat, jestli to dělají z přesvědčení, z blbosti nebo za čí peníze. Ale specificky Macronovy výroky jsou mimo hranice racionality. Jestliže se sem přesune půl Afriky, jak může nacionalismus být smrtelný? Nacionalismus evropský, nebo africký? A smrtelný pro koho?“ ptá se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz publicista Benjamin Kuras. Mluví i o štvanici na Židy ve Francii, či že Trump musí opět vyhrát, protože „v této chvíli tam není nikdo jiný, kdo by dokázal Ameriku zachránit před marxistickým převratem“.
Admin dňa Monday 24 June 2019 - 06:06:43
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
O spoločnosti (Politika) Admin 8 1 Admin
Tue Oct 22 2019, 05:22AM 
Celá nahrávka rozhovoru Kočner – Trnka (Bezpečnosť a obrana) Admin 19 4 Admin
Sun Oct 20 2019, 06:39AM 
V.V. Pjakin ze dne 12.08.2019 (Spravodajstvo) Admin 120 9 Admin
Sat Oct 19 2019, 12:26PM 
Casus belli (Zo sveta) Admin 39 3 Admin
Sat Oct 19 2019, 07:48AM 
V tegionoch (Spravodajstvo) Admin 25 5 Admin
Sun Oct 06 2019, 10:11AM 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 211 15 Admin
Thu Oct 03 2019, 03:28AM 
O demokracií (Bezpečnosť a obrana) Admin 385 5 Admin
Mon Sep 30 2019, 08:51AM 
Remišová sa pridáva ku Kiskovi: (Politika) Admin 165 2 Admin
Sun Sep 01 2019, 07:42PM 
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 85 3 Admin
Sun Sep 01 2019, 08:35AM 
Rebeli medzi nami (Politika) Admin 155 4 Admin
Thu Aug 08 2019, 10:53AM 
Premiér Johnson si privlastnil brexit. (Spravodajstvo) Admin 118 1 Admin
Tue Jul 30 2019, 08:37AM 
Súd pokračuje, o najväčšie prekvapenie sa postaral prokurátor (Bezpečnosť a obrana) Admin 143 2 Admin
Tue Jul 23 2019, 09:05AM 
Štát a Európa (Spravodajstvo) Admin 191 4 Admin
Sun Jul 14 2019, 10:49AM 
Sedem správ o skutočnom stave slovenskej prírody! (Ekonomika a život) Admin 162 2 Admin
Sun Jul 14 2019, 10:26AM 
O národe a jeho štáte (Politika) Admin 184 3 Admin
Sun Jul 14 2019, 03:44AM 
O práve (Vzdelávanie a kultúra) Admin 142 1 Admin
Thu Jul 11 2019, 01:49PM 
Rovnováha (Spravodajstvo) Admin 239 4 Admin
Thu Jul 11 2019, 12:05PM 
V.V. Pjakin (Zo sveta) Admin 744 15 Admin
Sat Jul 06 2019, 01:41PM 
Prezidentka zložila sľub s meškaním (Politika) Admin 209 1 Admin
Fri Jun 21 2019, 01:30PM 
Informačná vojna (Spoločnosť a šport) Admin 346 4 Admin
Tue Jun 18 2019, 08:24AM 
Harabin zvolal brífing, hovorí o zásadnom vyhlásení (Politika) Admin 237 2 Admin
Fri Jun 14 2019, 01:29AM 
Prečo som sa rozhodol byť národným kandidátom na prezidenta (Politika) Admin 800 24 Admin
Tue Feb 05 2019, 07:51AM 
Veci verejné (Vzdelávanie a kultúra) Admin 445 5 Admin
Mon Feb 04 2019, 07:03AM 
Kandidát na voľby (Politika) Admin 985 39 Admin
Sun Feb 03 2019, 05:53AM 
Vo Venezuele pokus o štátny prevrat, (Zo sveta) Admin 426 4 Admin
Thu Jan 31 2019, 02:58PM 
Politici reagujú na demisiu ministra Lajčáka (Spravodajstvo) Admin 371 3 Admin
Tue Jan 29 2019, 06:21AM 
Vlákna: 708 | Odpovede: 849 | Zobrazenia: 217674

Kategórie noviniek