Historické SND si na opravu zrejme počká, prednosť by mal dostať havarijný stav novej budovy

Väčšina peňazí určených na opravy historickej budovy Slovenského národného divadla (SND) sa má minúť na vyriešenie havarijných stavov v novom bratislavskom sídle SND. Konkrétne ide o 954 367,34 eura nevyčerpaných z celkovej sumy 980 tisíc eur.
Admin dňa Wednesday 12 June 2019 - 08:39:59
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
Informačná vojna (Spoločnosť a šport) Admin 113 4 Admin
Tue Jun 18 2019, 08:24AM 
Prezidentka zložila sľub s meškaním (Politika) Admin 1 0 -
 
Harabin zvolal brífing, hovorí o zásadnom vyhlásení (Politika) Admin 29 2 Admin
Fri Jun 14 2019, 01:29AM 
Prečo som sa rozhodol byť národným kandidátom na prezidenta (Politika) Admin 371 24 Admin
Tue Feb 05 2019, 07:51AM 
Veci verejné (Vzdelávanie a kultúra) Admin 148 5 Admin
Mon Feb 04 2019, 07:03AM 
Kandidát na voľby (Politika) Admin 445 39 Admin
Sun Feb 03 2019, 05:53AM 
V.V. Pjakin (Zo sveta) Admin 324 11 Admin
Sun Feb 03 2019, 02:12AM 
O demokracií (Bezpečnosť a obrana) Admin 126 4 Admin
Sat Feb 02 2019, 09:03AM 
Vo Venezuele pokus o štátny prevrat, (Zo sveta) Admin 142 4 Admin
Thu Jan 31 2019, 02:58PM 
Politici reagujú na demisiu ministra Lajčáka (Spravodajstvo) Admin 127 3 Admin
Tue Jan 29 2019, 06:21AM 
Eduard Chmelar (Politika) Admin 297 10 Admin
Sat Jan 26 2019, 07:20AM 
Penta Eset Kočner Kiska a vražda Za slušné Slovensko (Bezpečnosť a obrana) Admin 175 5 Admin
Sat Jan 26 2019, 03:52AM 
Soros v Davose kritizoval Ruskú federáciu. (Spravodajstvo) Admin 96 2 Admin
Fri Jan 25 2019, 10:29AM 
Brunovce (Ekonomika a život) Admin 110 2 Admin
Fri Jan 25 2019, 06:41AM 
Posledný podpis (Politika) Admin 161 5 Admin
Thu Jan 24 2019, 12:56AM 
O hrozbě války (Spravodajstvo) Admin 149 3 Admin
Wed Jan 23 2019, 06:19AM 
Porozumieť Stalinovi (Spravodajstvo) Admin 126 2 Admin
Tue Jan 22 2019, 04:47AM 
Voľby do EU (Spravodajstvo) Admin 125 2 Admin
Mon Jan 21 2019, 10:20AM 
FEKIŠOVCE (Politika) Admin 234 9 Admin
Mon Jan 21 2019, 05:27AM 
Glváč zapiera mimoriadne blízky vzťah s objednávateľkou vraždy. (Politika) Admin 124 2 Admin
Mon Jan 21 2019, 04:58AM 
S Ficem si zaplaval v Dunaji. (Politika) Admin 109 2 Admin
Sat Jan 19 2019, 07:24AM 
Bugár o prezidentských voľbách: Problémom je, že témy určujú novinári. (Politika) Admin 105 2 Admin
Sat Jan 19 2019, 03:16AM 
Hľadanie pravdy (Politika) Admin 180 7 Admin
Fri Jan 18 2019, 05:50AM 
Iný pohľad (Vzdelávanie a kultúra) Admin 117 2 Admin
Fri Jan 18 2019, 03:34AM 
Zvuk a obraz nahrávky v kauze Gorila (Bezpečnosť a obrana) Admin 343 3 Admin
Mon Jan 14 2019, 05:51AM 
Lubomír Volný - SPD o jeho stíhání za pravdu. (Spravodajstvo) Admin 121 3 Admin
Sun Jan 13 2019, 06:54AM 
Vlákna: 692 | Odpovede: 780 | Zobrazenia: 151780

Kategórie noviniek