Švýcarský deník „svrhl“ Merkelovou a přenesl venezuelské nepokoje do Německa

Angela Merkelová aktivně zasahuje do událostí ve Venezuele a žádá o uspořádání nových voleb, píše Schweizer Morgenpost. Podle jejích slov musí venezuelský lid hájit své zájmy. A jaké finále by na ni čekalo, kdyby se „venezuelský scénář“ odehrával v Německu?, ptá se autor článku a uvádí výsledky svého pomyslného experimentu.
Admin dňa Wednesday 06 February 2019 - 09:02:34
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
30 rokov po Nežnej revolúcií (Politika) Admin 8 0 -
 
Prezidentka zložila sľub s meškaním (Politika) Admin 18 1 Admin
Fri Jun 21 2019, 01:30PM 
Informačná vojna (Spoločnosť a šport) Admin 120 4 Admin
Tue Jun 18 2019, 08:24AM 
Harabin zvolal brífing, hovorí o zásadnom vyhlásení (Politika) Admin 41 2 Admin
Fri Jun 14 2019, 01:29AM 
Prečo som sa rozhodol byť národným kandidátom na prezidenta (Politika) Admin 389 24 Admin
Tue Feb 05 2019, 07:51AM 
Veci verejné (Vzdelávanie a kultúra) Admin 164 5 Admin
Mon Feb 04 2019, 07:03AM 
Kandidát na voľby (Politika) Admin 467 39 Admin
Sun Feb 03 2019, 05:53AM 
V.V. Pjakin (Zo sveta) Admin 340 11 Admin
Sun Feb 03 2019, 02:12AM 
O demokracií (Bezpečnosť a obrana) Admin 141 4 Admin
Sat Feb 02 2019, 09:03AM 
Vo Venezuele pokus o štátny prevrat, (Zo sveta) Admin 156 4 Admin
Thu Jan 31 2019, 02:58PM 
Politici reagujú na demisiu ministra Lajčáka (Spravodajstvo) Admin 135 3 Admin
Tue Jan 29 2019, 06:21AM 
Eduard Chmelar (Politika) Admin 310 10 Admin
Sat Jan 26 2019, 07:20AM 
Penta Eset Kočner Kiska a vražda Za slušné Slovensko (Bezpečnosť a obrana) Admin 192 5 Admin
Sat Jan 26 2019, 03:52AM 
Soros v Davose kritizoval Ruskú federáciu. (Spravodajstvo) Admin 100 2 Admin
Fri Jan 25 2019, 10:29AM 
Brunovce (Ekonomika a život) Admin 121 2 Admin
Fri Jan 25 2019, 06:41AM 
Posledný podpis (Politika) Admin 175 5 Admin
Thu Jan 24 2019, 12:56AM 
O hrozbě války (Spravodajstvo) Admin 159 3 Admin
Wed Jan 23 2019, 06:19AM 
Porozumieť Stalinovi (Spravodajstvo) Admin 132 2 Admin
Tue Jan 22 2019, 04:47AM 
Voľby do EU (Spravodajstvo) Admin 135 2 Admin
Mon Jan 21 2019, 10:20AM 
FEKIŠOVCE (Politika) Admin 253 9 Admin
Mon Jan 21 2019, 05:27AM 
Glváč zapiera mimoriadne blízky vzťah s objednávateľkou vraždy. (Politika) Admin 135 2 Admin
Mon Jan 21 2019, 04:58AM 
S Ficem si zaplaval v Dunaji. (Politika) Admin 120 2 Admin
Sat Jan 19 2019, 07:24AM 
Bugár o prezidentských voľbách: Problémom je, že témy určujú novinári. (Politika) Admin 115 2 Admin
Sat Jan 19 2019, 03:16AM 
Hľadanie pravdy (Politika) Admin 192 7 Admin
Fri Jan 18 2019, 05:50AM 
Iný pohľad (Vzdelávanie a kultúra) Admin 129 2 Admin
Fri Jan 18 2019, 03:34AM 
Zvuk a obraz nahrávky v kauze Gorila (Bezpečnosť a obrana) Admin 351 3 Admin
Mon Jan 14 2019, 05:51AM 
Vlákna: 693 | Odpovede: 781 | Zobrazenia: 153945

Kategórie noviniek