Místo nemocnice bude muset stačit sanitka na náměstí
Stav, kdy má každý nemocnici pomalu za rohem, musí skončit, říká Pavel Pafko.

Češi si zvykli na vysoký standard zdravotní péče. Jenže tomu je konec. Kvůli podfinancování systému a neschopnosti politiků během dalších let dojde k zavírání nemocnic, dostupnost péče bude nutné zajistit jinak. "V některých oblastech budou muset po uzavření lékařského zařízení stačit sanitky na náměstích," říká známý chirurg PAVEL PAFKO.
Admin dňa Tuesday 29 January 2019 - 03:27:34
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
30 rokov po Nežnej revolúcií (Politika) Admin 8 0 -
 
Prezidentka zložila sľub s meškaním (Politika) Admin 18 1 Admin
Fri Jun 21 2019, 01:30PM 
Informačná vojna (Spoločnosť a šport) Admin 119 4 Admin
Tue Jun 18 2019, 08:24AM 
Harabin zvolal brífing, hovorí o zásadnom vyhlásení (Politika) Admin 41 2 Admin
Fri Jun 14 2019, 01:29AM 
Prečo som sa rozhodol byť národným kandidátom na prezidenta (Politika) Admin 389 24 Admin
Tue Feb 05 2019, 07:51AM 
Veci verejné (Vzdelávanie a kultúra) Admin 164 5 Admin
Mon Feb 04 2019, 07:03AM 
Kandidát na voľby (Politika) Admin 467 39 Admin
Sun Feb 03 2019, 05:53AM 
V.V. Pjakin (Zo sveta) Admin 339 11 Admin
Sun Feb 03 2019, 02:12AM 
O demokracií (Bezpečnosť a obrana) Admin 141 4 Admin
Sat Feb 02 2019, 09:03AM 
Vo Venezuele pokus o štátny prevrat, (Zo sveta) Admin 156 4 Admin
Thu Jan 31 2019, 02:58PM 
Politici reagujú na demisiu ministra Lajčáka (Spravodajstvo) Admin 135 3 Admin
Tue Jan 29 2019, 06:21AM 
Eduard Chmelar (Politika) Admin 310 10 Admin
Sat Jan 26 2019, 07:20AM 
Penta Eset Kočner Kiska a vražda Za slušné Slovensko (Bezpečnosť a obrana) Admin 192 5 Admin
Sat Jan 26 2019, 03:52AM 
Soros v Davose kritizoval Ruskú federáciu. (Spravodajstvo) Admin 100 2 Admin
Fri Jan 25 2019, 10:29AM 
Brunovce (Ekonomika a život) Admin 121 2 Admin
Fri Jan 25 2019, 06:41AM 
Posledný podpis (Politika) Admin 175 5 Admin
Thu Jan 24 2019, 12:56AM 
O hrozbě války (Spravodajstvo) Admin 158 3 Admin
Wed Jan 23 2019, 06:19AM 
Porozumieť Stalinovi (Spravodajstvo) Admin 131 2 Admin
Tue Jan 22 2019, 04:47AM 
Voľby do EU (Spravodajstvo) Admin 135 2 Admin
Mon Jan 21 2019, 10:20AM 
FEKIŠOVCE (Politika) Admin 252 9 Admin
Mon Jan 21 2019, 05:27AM 
Glváč zapiera mimoriadne blízky vzťah s objednávateľkou vraždy. (Politika) Admin 134 2 Admin
Mon Jan 21 2019, 04:58AM 
S Ficem si zaplaval v Dunaji. (Politika) Admin 120 2 Admin
Sat Jan 19 2019, 07:24AM 
Bugár o prezidentských voľbách: Problémom je, že témy určujú novinári. (Politika) Admin 114 2 Admin
Sat Jan 19 2019, 03:16AM 
Hľadanie pravdy (Politika) Admin 192 7 Admin
Fri Jan 18 2019, 05:50AM 
Iný pohľad (Vzdelávanie a kultúra) Admin 128 2 Admin
Fri Jan 18 2019, 03:34AM 
Zvuk a obraz nahrávky v kauze Gorila (Bezpečnosť a obrana) Admin 351 3 Admin
Mon Jan 14 2019, 05:51AM 
Vlákna: 693 | Odpovede: 781 | Zobrazenia: 153930

Kategórie noviniek