Ktorý model je najlepší?

Kompletné portfólio Subaru sme testovali za polárnym kruhom. Ktorý model skutočne stojí za pozornosť? Odhalili sme najvšestrannejšie auto v japonskej ponuke.
Admin dňa Friday 25 January 2019 - 06:31:50
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
Remišová sa pridáva ku Kiskovi: (Politika) Admin 32 1 Admin
Tue Jul 16 2019, 09:48AM 
Štát a Európa (Spravodajstvo) Admin 38 4 Admin
Sun Jul 14 2019, 10:49AM 
Sedem správ o skutočnom stave slovenskej prírody! (Ekonomika a život) Admin 22 2 Admin
Sun Jul 14 2019, 10:26AM 
O národe a jeho štáte (Politika) Admin 25 3 Admin
Sun Jul 14 2019, 03:44AM 
O práve (Vzdelávanie a kultúra) Admin 19 1 Admin
Thu Jul 11 2019, 01:49PM 
Rovnováha (Spravodajstvo) Admin 33 4 Admin
Thu Jul 11 2019, 12:05PM 
V.V. Pjakin (Zo sveta) Admin 404 15 Admin
Sat Jul 06 2019, 01:41PM 
Prezidentka zložila sľub s meškaním (Politika) Admin 46 1 Admin
Fri Jun 21 2019, 01:30PM 
Informačná vojna (Spoločnosť a šport) Admin 145 4 Admin
Tue Jun 18 2019, 08:24AM 
Harabin zvolal brífing, hovorí o zásadnom vyhlásení (Politika) Admin 74 2 Admin
Fri Jun 14 2019, 01:29AM 
Prečo som sa rozhodol byť národným kandidátom na prezidenta (Politika) Admin 471 24 Admin
Tue Feb 05 2019, 07:51AM 
Veci verejné (Vzdelávanie a kultúra) Admin 203 5 Admin
Mon Feb 04 2019, 07:03AM 
Kandidát na voľby (Politika) Admin 540 39 Admin
Sun Feb 03 2019, 05:53AM 
O demokracií (Bezpečnosť a obrana) Admin 178 4 Admin
Sat Feb 02 2019, 09:03AM 
Vo Venezuele pokus o štátny prevrat, (Zo sveta) Admin 185 4 Admin
Thu Jan 31 2019, 02:58PM 
Politici reagujú na demisiu ministra Lajčáka (Spravodajstvo) Admin 175 3 Admin
Tue Jan 29 2019, 06:21AM 
Eduard Chmelar (Politika) Admin 353 10 Admin
Sat Jan 26 2019, 07:20AM 
Penta Eset Kočner Kiska a vražda Za slušné Slovensko (Bezpečnosť a obrana) Admin 236 5 Admin
Sat Jan 26 2019, 03:52AM 
Soros v Davose kritizoval Ruskú federáciu. (Spravodajstvo) Admin 134 2 Admin
Fri Jan 25 2019, 10:29AM 
Brunovce (Ekonomika a život) Admin 156 2 Admin
Fri Jan 25 2019, 06:41AM 
Posledný podpis (Politika) Admin 218 5 Admin
Thu Jan 24 2019, 12:56AM 
O hrozbě války (Spravodajstvo) Admin 193 3 Admin
Wed Jan 23 2019, 06:19AM 
Porozumieť Stalinovi (Spravodajstvo) Admin 162 2 Admin
Tue Jan 22 2019, 04:47AM 
Voľby do EU (Spravodajstvo) Admin 161 2 Admin
Mon Jan 21 2019, 10:20AM 
FEKIŠOVCE (Politika) Admin 309 9 Admin
Mon Jan 21 2019, 05:27AM 
Glváč zapiera mimoriadne blízky vzťah s objednávateľkou vraždy. (Politika) Admin 158 2 Admin
Mon Jan 21 2019, 04:58AM 
Vlákna: 698 | Odpovede: 800 | Zobrazenia: 161362

Kategórie noviniek