OBSE má páky na riešenie konfliktu na Ukrajine

Šéf slovenskej diplomacie Miroslav Lajčák po pristátí vrtuľníka asi 50 kilometrov od Stanice Luhanska. Autor: Boris Latta, Pravda
Minister zahraničných vecí Miroslav Lajčák v úlohe úradujúceho predsedu Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) začal začiatkom týždňa pracovnú cestu na Ukrajine návštevou centrály pozorovateľskej misie v Kyjeve. V pláne mal tiež rokovanie s prezidentom Petrom Porošenkom, s ktorým sa však "minul" len o pár minút na medzinárodnom letisku Boryspiľ. Ako sa následne ukázalo, Porošenko sa "spoľahol" na svojho ministra zahraničia Pavla Klimkina, ktorý prevzal taktovku organizácie prvej návštevy šéfa našej diplomacie na Ukrajine vo funkcii rotujúceho predsedu OBSE.
Admin dňa Friday 18 January 2019 - 03:40:28
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
Info vojna (Politika) Admin 19 3 Admin
Tue Feb 18 2020, 02:48AM 
O civilizácií (Ekonomika a život) Admin 11 2 Admin
Fri Feb 14 2020, 04:54AM 
V.V. Pjakin ze dne 12.08.2019 (Spravodajstvo) Admin 392 25 Admin
Thu Feb 13 2020, 10:09AM 
Rusko (Spravodajstvo) Admin 76 3 Admin
Wed Feb 12 2020, 03:56AM 
Casus belli (Zo sveta) Admin 267 13 Admin
Mon Feb 10 2020, 03:53AM 
Nigel Farage se loučí s Evropskou unií (Spravodajstvo) Admin 18 1 Admin
Wed Feb 05 2020, 11:55AM 
Pre Trnku chce polícia väzbu, prokurátor nariadil jeho prepustenie na slobodu (Spoločnosť a šport) Admin 57 4 Admin
Sun Jan 26 2020, 09:12AM 
Diplomacia privítala rezolúciu Senátu USA o výročiach v SR a ČR (Spravodajstvo) Admin 71 3 Admin
Fri Jan 10 2020, 08:00AM 
Fico reaguje na bezpečnostnú situáciu v Iraku a Iráne (Bezpečnosť a obrana) Admin 67 2 Admin
Wed Jan 08 2020, 02:31AM 
Český projekt (Spravodajstvo) Admin 94 5 Admin
Sat Jan 04 2020, 06:15AM 
Kočner by mal povedať pravdu a urobiť pokánie (Bezpečnosť a obrana) Admin 72 1 Admin
Fri Jan 03 2020, 07:43AM 
Odborno koncepčné a systémovo kontrolné riešenia (Politika) Admin 107 4 Admin
Sun Dec 29 2019, 03:26AM 
Celá nahrávka rozhovoru Kočner – Trnka (Bezpečnosť a obrana) Admin 178 5 Admin
Fri Dec 20 2019, 02:59AM 
Peter Stanek (Spoločnosť a šport) Admin 75 1 Admin
Sun Dec 15 2019, 11:54PM 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 511 21 Admin
Fri Dec 13 2019, 06:15AM 
Fico odišiel zo snemu Smeru pre problémy s krvným tlakom (Politika) Admin 88 1 Admin
Sun Dec 08 2019, 06:09AM 
O spoločnosti (Politika) Admin 186 11 Admin
Fri Nov 29 2019, 06:25AM 
Fico hovorí o mimoriadnej schôdzi k zlatu (Spravodajstvo) Admin 125 2 Admin
Fri Nov 29 2019, 02:06AM 
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 235 4 Admin
Fri Nov 22 2019, 01:38PM 
Štát a Európa (Spravodajstvo) Admin 384 6 Admin
Fri Nov 22 2019, 02:40AM 
Minister spravodlivosti ignoruje uznesenie NR SR o Istanbulskom dohovore (Spravodajstvo) Admin 134 2 Admin
Fri Nov 15 2019, 11:52AM 
Napravme demokraciu, je hrbatá! (Politika) Admin 158 5 Admin
Sun Nov 10 2019, 05:43AM 
Václav Klaus brutálně načůral do mraveniště: (Politika) Admin 101 1 Admin
Sun Nov 03 2019, 06:30AM 
V tegionoch (Spravodajstvo) Admin 206 5 Admin
Sun Oct 06 2019, 10:11AM 
O demokracií (Bezpečnosť a obrana) Admin 592 5 Admin
Mon Sep 30 2019, 08:51AM 
Remišová sa pridáva ku Kiskovi: (Politika) Admin 291 2 Admin
Sun Sep 01 2019, 07:42PM 
Vlákna: 724 | Odpovede: 935 | Zobrazenia: 263269

Kategórie noviniek