Dám vám jemný nádych slobody.

Keby sa testovalo podľa predstáv premiéra Igora Matoviča, tak by ľudia mohli mať viac ako len "jemný nádych slobody". Za zavreté školy a reštaurácie viní Richarda Sulíka.
Admin dňa Saturday 14 November 2020 - 09:23:21
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
Pjakin vysvetľuje (Zo sveta) Admin 82 3 Admin
Thu Dec 31 2020, 12:20PM 
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 652 17 Admin
Wed Dec 16 2020, 08:25AM 
Informačná vojna (Bezpečnosť a obrana) Admin 362 18 Admin
Fri Nov 27 2020, 12:59PM 
Štefan Harabin (Politika) Admin 62 0 -
 
Pjakin odpovedá (Zo sveta) Admin 255 9 Admin
Thu Oct 29 2020, 07:21AM 
Analýza situácie (Zo sveta) Admin 85 1 Admin
Sun Sep 06 2020, 07:47AM 
Svobodne Universum (Spravodajstvo) Admin 216 4 Admin
Tue Jun 23 2020, 08:42AM 
Casus belli (Zo sveta) Admin 914 28 Admin
Thu Jun 18 2020, 10:31AM 
Podľa Štefana Harabina (Politika) Admin 199 2 Admin
Sun Jun 07 2020, 03:27AM 
O civilizácií (Ekonomika a život) Admin 365 6 Admin
Mon Jun 01 2020, 07:38AM 
Dobré ráno (Spravodajstvo) Admin 315 7 Admin
Fri May 29 2020, 07:58AM 
Mediálny Wrestling (Spravodajstvo) Admin 167 1 Admin
Thu May 28 2020, 02:32AM 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 1141 27 Admin
Mon May 25 2020, 02:57PM 
Otázky a odpovede (Zo sveta) Admin 215 3 Admin
Sat May 23 2020, 12:51PM 
Otázka a odpoveď (Zo sveta) Admin 428 8 Admin
Sat May 02 2020, 02:58AM 
Pod lampou (Ekonomika a život) Admin 179 1 Admin
Sun Apr 26 2020, 06:00AM 
Info vojna (Spoločnosť a šport) Admin 270 5 Admin
Fri Apr 24 2020, 05:45PM 
Spoločnosť budúcnosti (Z domova) Admin 231 3 Admin
Wed Apr 22 2020, 04:29AM 
Naše půda je v dezolátním stavu. (Spravodajstvo) Admin 150 0 -
 
tázka - Odpověď (Spravodajstvo) Admin 262 4 Admin
Fri Apr 10 2020, 03:14AM 
TK Igora Matoviča (Bezpečnosť a obrana) Admin 253 3 Admin
Sat Apr 04 2020, 07:10AM 
Národohospodárska situácia Slovenska (Ekonomika a život) Admin 292 4 Admin
Thu Apr 02 2020, 04:04AM 
Kočner by mal povedať pravdu a urobiť pokánie (Bezpečnosť a obrana) Admin 422 7 Admin
Fri Mar 27 2020, 06:01AM 
Info vojna (Politika) Admin 499 12 Admin
Fri Mar 27 2020, 03:01AM 
Piati sudcovia môžu byť stíhaní aj väzobne (Bezpečnosť a obrana) Admin 350 7 Admin
Wed Mar 18 2020, 12:22PM 
Matovič vyhral voľby, PS/Spolu, KDH, SNS a Most-Híd mimo (Politika) Admin 413 7 Admin
Mon Mar 02 2020, 05:26AM 
Vlákna: 747 | Odpovede: 1084 | Zobrazenia: 351685

Kategórie noviniek