Sobota s 12.472 případy covidu stanovila nový víkendový rekord

Sobota stanovila v Česku opět nový rekord v počtu odhalených případů koronaviru ve víkendovém dni. Bylo jich 12.472, zhruba o polovinu víc než o týden dřív. Nemocných je nyní téměř 154.000 lidí, počet úmrtí se dále zvýšil na 2077. Pátek se zařadil mezi čtveřici dní se sto a více zemřelými s nemocí covid-19. Vyplývá to z informací na webu ministerstva zdravotnictví.
Admin dňa Sunday 25 October 2020 - 09:58:37
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
Pjakin vysvetľuje (Zo sveta) Admin 78 3 Admin
Thu Dec 31 2020, 12:20PM 
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 645 17 Admin
Wed Dec 16 2020, 08:25AM 
Informačná vojna (Bezpečnosť a obrana) Admin 356 18 Admin
Fri Nov 27 2020, 12:59PM 
Štefan Harabin (Politika) Admin 55 0 -
 
Pjakin odpovedá (Zo sveta) Admin 251 9 Admin
Thu Oct 29 2020, 07:21AM 
Analýza situácie (Zo sveta) Admin 82 1 Admin
Sun Sep 06 2020, 07:47AM 
Svobodne Universum (Spravodajstvo) Admin 211 4 Admin
Tue Jun 23 2020, 08:42AM 
Casus belli (Zo sveta) Admin 902 28 Admin
Thu Jun 18 2020, 10:31AM 
Podľa Štefana Harabina (Politika) Admin 193 2 Admin
Sun Jun 07 2020, 03:27AM 
O civilizácií (Ekonomika a život) Admin 355 6 Admin
Mon Jun 01 2020, 07:38AM 
Dobré ráno (Spravodajstvo) Admin 309 7 Admin
Fri May 29 2020, 07:58AM 
Mediálny Wrestling (Spravodajstvo) Admin 162 1 Admin
Thu May 28 2020, 02:32AM 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 1134 27 Admin
Mon May 25 2020, 02:57PM 
Otázky a odpovede (Zo sveta) Admin 207 3 Admin
Sat May 23 2020, 12:51PM 
Otázka a odpoveď (Zo sveta) Admin 419 8 Admin
Sat May 02 2020, 02:58AM 
Pod lampou (Ekonomika a život) Admin 173 1 Admin
Sun Apr 26 2020, 06:00AM 
Info vojna (Spoločnosť a šport) Admin 264 5 Admin
Fri Apr 24 2020, 05:45PM 
Spoločnosť budúcnosti (Z domova) Admin 223 3 Admin
Wed Apr 22 2020, 04:29AM 
Naše půda je v dezolátním stavu. (Spravodajstvo) Admin 142 0 -
 
tázka - Odpověď (Spravodajstvo) Admin 257 4 Admin
Fri Apr 10 2020, 03:14AM 
TK Igora Matoviča (Bezpečnosť a obrana) Admin 248 3 Admin
Sat Apr 04 2020, 07:10AM 
Národohospodárska situácia Slovenska (Ekonomika a život) Admin 286 4 Admin
Thu Apr 02 2020, 04:04AM 
Kočner by mal povedať pravdu a urobiť pokánie (Bezpečnosť a obrana) Admin 415 7 Admin
Fri Mar 27 2020, 06:01AM 
Info vojna (Politika) Admin 491 12 Admin
Fri Mar 27 2020, 03:01AM 
Piati sudcovia môžu byť stíhaní aj väzobne (Bezpečnosť a obrana) Admin 344 7 Admin
Wed Mar 18 2020, 12:22PM 
Matovič vyhral voľby, PS/Spolu, KDH, SNS a Most-Híd mimo (Politika) Admin 404 7 Admin
Mon Mar 02 2020, 05:26AM 
Vlákna: 747 | Odpovede: 1084 | Zobrazenia: 351041

Kategórie noviniek