Analýza situácie


Kliknite, ak chcete diskutovať o tejto správe
Admin dňa Sunday 30 August 2020 - 07:32:24
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
Pjakin odpovedá (Zo sveta) Admin 133 8 Admin
Sat Sep 26 2020, 09:58AM 
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 513 13 Admin
Sun Sep 06 2020, 02:37PM 
Analýza situácie (Zo sveta) Admin 27 1 Admin
Sun Sep 06 2020, 07:47AM 
Informačná vojna (Bezpečnosť a obrana) Admin 240 17 Admin
Thu Aug 13 2020, 08:00AM 
Svobodne Universum (Spravodajstvo) Admin 131 4 Admin
Tue Jun 23 2020, 08:42AM 
Casus belli (Zo sveta) Admin 737 28 Admin
Thu Jun 18 2020, 10:31AM 
Podľa Štefana Harabina (Politika) Admin 118 2 Admin
Sun Jun 07 2020, 03:27AM 
O civilizácií (Ekonomika a život) Admin 283 6 Admin
Mon Jun 01 2020, 07:38AM 
Dobré ráno (Spravodajstvo) Admin 198 7 Admin
Fri May 29 2020, 07:58AM 
Mediálny Wrestling (Spravodajstvo) Admin 93 1 Admin
Thu May 28 2020, 02:32AM 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 952 27 Admin
Mon May 25 2020, 02:57PM 
Otázky a odpovede (Zo sveta) Admin 141 3 Admin
Sat May 23 2020, 12:51PM 
Otázka a odpoveď (Zo sveta) Admin 287 8 Admin
Sat May 02 2020, 02:58AM 
Pod lampou (Ekonomika a život) Admin 114 1 Admin
Sun Apr 26 2020, 06:00AM 
Info vojna (Spoločnosť a šport) Admin 176 5 Admin
Fri Apr 24 2020, 05:45PM 
Spoločnosť budúcnosti (Z domova) Admin 146 3 Admin
Wed Apr 22 2020, 04:29AM 
Naše půda je v dezolátním stavu. (Spravodajstvo) Admin 86 0 -
 
tázka - Odpověď (Spravodajstvo) Admin 170 4 Admin
Fri Apr 10 2020, 03:14AM 
TK Igora Matoviča (Bezpečnosť a obrana) Admin 160 3 Admin
Sat Apr 04 2020, 07:10AM 
Národohospodárska situácia Slovenska (Ekonomika a život) Admin 189 4 Admin
Thu Apr 02 2020, 04:04AM 
Kočner by mal povedať pravdu a urobiť pokánie (Bezpečnosť a obrana) Admin 328 7 Admin
Fri Mar 27 2020, 06:01AM 
Info vojna (Politika) Admin 368 12 Admin
Fri Mar 27 2020, 03:01AM 
Piati sudcovia môžu byť stíhaní aj väzobne (Bezpečnosť a obrana) Admin 246 7 Admin
Wed Mar 18 2020, 12:22PM 
Matovič vyhral voľby, PS/Spolu, KDH, SNS a Most-Híd mimo (Politika) Admin 297 7 Admin
Mon Mar 02 2020, 05:26AM 
Slovensko ostane aj po voľbách krajinou s HDP 96 miliárd eur (Ekonomika a život) Admin 177 2 Admin
Sat Feb 29 2020, 12:58PM 
Komunisti nejdú po 30 rokoch do volieb (Politika) Admin 225 3 Admin
Sat Feb 29 2020, 06:13AM 
Vlákna: 745 | Odpovede: 1075 | Zobrazenia: 329831

Kategórie noviniek