Andruskó odvolal vraždu prokurátora Žilinku na poslednú chvíľu.
Zľakol sa odpočúvania

Vražda elitného prokurátora Maroša Žilinku sa blížila do finále, jej sprostredkovateľ Zoltán Andruskó však vykonávateľov na poslednú chvíľu odvolal. Vyšetrovanie ukázalo, prečo sa tak mohlo stať.
Admin dňa Friday 26 June 2020 - 07:08:27
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
Informačná vojna (Bezpečnosť a obrana) Admin 186 17 Admin
Thu Aug 13 2020, 08:00AM 
Pjakin odpovedá (Zo sveta) Admin 86 5 Admin
Sat Aug 08 2020, 07:46AM 
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 452 12 Admin
Fri Aug 07 2020, 08:20AM 
Svobodne Universum (Spravodajstvo) Admin 107 4 Admin
Tue Jun 23 2020, 08:42AM 
Casus belli (Zo sveta) Admin 675 28 Admin
Thu Jun 18 2020, 10:31AM 
Podľa Štefana Harabina (Politika) Admin 89 2 Admin
Sun Jun 07 2020, 03:27AM 
O civilizácií (Ekonomika a život) Admin 245 6 Admin
Mon Jun 01 2020, 07:38AM 
Dobré ráno (Spravodajstvo) Admin 151 7 Admin
Fri May 29 2020, 07:58AM 
Mediálny Wrestling (Spravodajstvo) Admin 73 1 Admin
Thu May 28 2020, 02:32AM 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 878 27 Admin
Mon May 25 2020, 02:57PM 
Otázky a odpovede (Zo sveta) Admin 118 3 Admin
Sat May 23 2020, 12:51PM 
Otázka a odpoveď (Zo sveta) Admin 246 8 Admin
Sat May 02 2020, 02:58AM 
Pod lampou (Ekonomika a život) Admin 93 1 Admin
Sun Apr 26 2020, 06:00AM 
Info vojna (Spoločnosť a šport) Admin 150 5 Admin
Fri Apr 24 2020, 05:45PM 
Spoločnosť budúcnosti (Z domova) Admin 128 3 Admin
Wed Apr 22 2020, 04:29AM 
Naše půda je v dezolátním stavu. (Spravodajstvo) Admin 78 0 -
 
tázka - Odpověď (Spravodajstvo) Admin 146 4 Admin
Fri Apr 10 2020, 03:14AM 
TK Igora Matoviča (Bezpečnosť a obrana) Admin 131 3 Admin
Sat Apr 04 2020, 07:10AM 
Národohospodárska situácia Slovenska (Ekonomika a život) Admin 151 4 Admin
Thu Apr 02 2020, 04:04AM 
Kočner by mal povedať pravdu a urobiť pokánie (Bezpečnosť a obrana) Admin 287 7 Admin
Fri Mar 27 2020, 06:01AM 
Info vojna (Politika) Admin 321 12 Admin
Fri Mar 27 2020, 03:01AM 
Piati sudcovia môžu byť stíhaní aj väzobne (Bezpečnosť a obrana) Admin 206 7 Admin
Wed Mar 18 2020, 12:22PM 
Matovič vyhral voľby, PS/Spolu, KDH, SNS a Most-Híd mimo (Politika) Admin 249 7 Admin
Mon Mar 02 2020, 05:26AM 
Slovensko ostane aj po voľbách krajinou s HDP 96 miliárd eur (Ekonomika a život) Admin 151 2 Admin
Sat Feb 29 2020, 12:58PM 
Komunisti nejdú po 30 rokoch do volieb (Politika) Admin 192 3 Admin
Sat Feb 29 2020, 06:13AM 
Para k zmenkovej kauze (Bezpečnosť a obrana) Admin 131 1 Admin
Fri Feb 28 2020, 11:21AM 
Vlákna: 744 | Odpovede: 1070 | Zobrazenia: 318892

Kategórie noviniek