Někteří lidé nemají ponětí o existenci koronaviru, jde převážně o migranty

Po půl roce trvání nejrozsáhlejší pandemie za několik posledních dekád zní neuvěřitelně, že někteří lidé nemají o existenci koronaviru ani tušení. Podle pracovníků OSN se ale takoví najdou například mezi migranty proudícími do Somálska, napsala ve čtvrtek agentura AP. Spolupracovníci Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) na tuto skutečnost přišli při rozhovorech s lidmi na somálské hranici.
Admin dňa Friday 26 June 2020 - 06:36:58
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
Pjakin odpovedá (Zo sveta) Admin 33 3 Admin
Sat Jul 04 2020, 10:42AM 
Svobodne Universum (Spravodajstvo) Admin 64 4 Admin
Tue Jun 23 2020, 08:42AM 
Casus belli (Zo sveta) Admin 575 28 Admin
Thu Jun 18 2020, 10:31AM 
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 390 10 Admin
Mon Jun 15 2020, 03:38AM 
Informačná vojna (Bezpečnosť a obrana) Admin 127 15 Admin
Sat Jun 13 2020, 07:49AM 
Podľa Štefana Harabina (Politika) Admin 49 2 Admin
Sun Jun 07 2020, 03:27AM 
O civilizácií (Ekonomika a život) Admin 195 6 Admin
Mon Jun 01 2020, 07:38AM 
Dobré ráno (Spravodajstvo) Admin 92 7 Admin
Fri May 29 2020, 07:58AM 
Mediálny Wrestling (Spravodajstvo) Admin 39 1 Admin
Thu May 28 2020, 02:32AM 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 780 27 Admin
Mon May 25 2020, 02:57PM 
Otázky a odpovede (Zo sveta) Admin 63 3 Admin
Sat May 23 2020, 12:51PM 
Otázka a odpoveď (Zo sveta) Admin 171 8 Admin
Sat May 02 2020, 02:58AM 
Pod lampou (Ekonomika a život) Admin 61 1 Admin
Sun Apr 26 2020, 06:00AM 
Info vojna (Spoločnosť a šport) Admin 101 5 Admin
Fri Apr 24 2020, 05:45PM 
Spoločnosť budúcnosti (Z domova) Admin 82 3 Admin
Wed Apr 22 2020, 04:29AM 
Naše půda je v dezolátním stavu. (Spravodajstvo) Admin 47 0 -
 
tázka - Odpověď (Spravodajstvo) Admin 96 4 Admin
Fri Apr 10 2020, 03:14AM 
TK Igora Matoviča (Bezpečnosť a obrana) Admin 93 3 Admin
Sat Apr 04 2020, 07:10AM 
Národohospodárska situácia Slovenska (Ekonomika a život) Admin 110 4 Admin
Thu Apr 02 2020, 04:04AM 
Kočner by mal povedať pravdu a urobiť pokánie (Bezpečnosť a obrana) Admin 227 7 Admin
Fri Mar 27 2020, 06:01AM 
Info vojna (Politika) Admin 244 12 Admin
Fri Mar 27 2020, 03:01AM 
Piati sudcovia môžu byť stíhaní aj väzobne (Bezpečnosť a obrana) Admin 157 7 Admin
Wed Mar 18 2020, 12:22PM 
Matovič vyhral voľby, PS/Spolu, KDH, SNS a Most-Híd mimo (Politika) Admin 193 7 Admin
Mon Mar 02 2020, 05:26AM 
Slovensko ostane aj po voľbách krajinou s HDP 96 miliárd eur (Ekonomika a život) Admin 116 2 Admin
Sat Feb 29 2020, 12:58PM 
Komunisti nejdú po 30 rokoch do volieb (Politika) Admin 149 3 Admin
Sat Feb 29 2020, 06:13AM 
Para k zmenkovej kauze (Bezpečnosť a obrana) Admin 100 1 Admin
Fri Feb 28 2020, 11:21AM 
Vlákna: 744 | Odpovede: 1064 | Zobrazenia: 305098

Kategórie noviniek