České celebrity šijú rúška pre ľudí

Okrem toho, že idú príkladom, proti nebezpečenstvu aj bojujú!

[ Čítajte viac... ]
Admin dňa Monday 23 March 2020 - 01:59:33
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 403 11 Admin
Mon Jul 13 2020, 06:16AM 
Pjakin odpovedá (Zo sveta) Admin 42 3 Admin
Sat Jul 04 2020, 10:42AM 
Svobodne Universum (Spravodajstvo) Admin 67 4 Admin
Tue Jun 23 2020, 08:42AM 
Casus belli (Zo sveta) Admin 585 28 Admin
Thu Jun 18 2020, 10:31AM 
Informačná vojna (Bezpečnosť a obrana) Admin 135 15 Admin
Sat Jun 13 2020, 07:49AM 
Podľa Štefana Harabina (Politika) Admin 54 2 Admin
Sun Jun 07 2020, 03:27AM 
O civilizácií (Ekonomika a život) Admin 201 6 Admin
Mon Jun 01 2020, 07:38AM 
Dobré ráno (Spravodajstvo) Admin 95 7 Admin
Fri May 29 2020, 07:58AM 
Mediálny Wrestling (Spravodajstvo) Admin 43 1 Admin
Thu May 28 2020, 02:32AM 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 790 27 Admin
Mon May 25 2020, 02:57PM 
Otázky a odpovede (Zo sveta) Admin 67 3 Admin
Sat May 23 2020, 12:51PM 
Otázka a odpoveď (Zo sveta) Admin 177 8 Admin
Sat May 02 2020, 02:58AM 
Pod lampou (Ekonomika a život) Admin 65 1 Admin
Sun Apr 26 2020, 06:00AM 
Info vojna (Spoločnosť a šport) Admin 110 5 Admin
Fri Apr 24 2020, 05:45PM 
Spoločnosť budúcnosti (Z domova) Admin 87 3 Admin
Wed Apr 22 2020, 04:29AM 
Naše půda je v dezolátním stavu. (Spravodajstvo) Admin 49 0 -
 
tázka - Odpověď (Spravodajstvo) Admin 106 4 Admin
Fri Apr 10 2020, 03:14AM 
TK Igora Matoviča (Bezpečnosť a obrana) Admin 103 3 Admin
Sat Apr 04 2020, 07:10AM 
Národohospodárska situácia Slovenska (Ekonomika a život) Admin 119 4 Admin
Thu Apr 02 2020, 04:04AM 
Kočner by mal povedať pravdu a urobiť pokánie (Bezpečnosť a obrana) Admin 235 7 Admin
Fri Mar 27 2020, 06:01AM 
Info vojna (Politika) Admin 254 12 Admin
Fri Mar 27 2020, 03:01AM 
Piati sudcovia môžu byť stíhaní aj väzobne (Bezpečnosť a obrana) Admin 168 7 Admin
Wed Mar 18 2020, 12:22PM 
Matovič vyhral voľby, PS/Spolu, KDH, SNS a Most-Híd mimo (Politika) Admin 198 7 Admin
Mon Mar 02 2020, 05:26AM 
Slovensko ostane aj po voľbách krajinou s HDP 96 miliárd eur (Ekonomika a život) Admin 119 2 Admin
Sat Feb 29 2020, 12:58PM 
Komunisti nejdú po 30 rokoch do volieb (Politika) Admin 150 3 Admin
Sat Feb 29 2020, 06:13AM 
Para k zmenkovej kauze (Bezpečnosť a obrana) Admin 101 1 Admin
Fri Feb 28 2020, 11:21AM 
Vlákna: 744 | Odpovede: 1065 | Zobrazenia: 306627

Kategórie noviniek