Profesionální voják zastřelil 17 lidí, vše vysílal živě na facebooku

Voják, který v sobotu zaútočil na několika místech ve městě Nakchon Rátčchasímá na východě Thajska, zastřelil podle posledních informací místních úřadů 17 osob, uvedla agentura AFP. Další lidé jsou zranění.
Admin dňa Sunday 09 February 2020 - 07:06:44
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
Pjakin odpovedá (Zo sveta) Admin 129 7 Admin
Fri Sep 18 2020, 06:03PM 
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 511 13 Admin
Sun Sep 06 2020, 02:37PM 
Analýza situácie (Zo sveta) Admin 20 1 Admin
Sun Sep 06 2020, 07:47AM 
Informačná vojna (Bezpečnosť a obrana) Admin 238 17 Admin
Thu Aug 13 2020, 08:00AM 
Svobodne Universum (Spravodajstvo) Admin 129 4 Admin
Tue Jun 23 2020, 08:42AM 
Casus belli (Zo sveta) Admin 737 28 Admin
Thu Jun 18 2020, 10:31AM 
Podľa Štefana Harabina (Politika) Admin 115 2 Admin
Sun Jun 07 2020, 03:27AM 
O civilizácií (Ekonomika a život) Admin 282 6 Admin
Mon Jun 01 2020, 07:38AM 
Dobré ráno (Spravodajstvo) Admin 196 7 Admin
Fri May 29 2020, 07:58AM 
Mediálny Wrestling (Spravodajstvo) Admin 93 1 Admin
Thu May 28 2020, 02:32AM 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 951 27 Admin
Mon May 25 2020, 02:57PM 
Otázky a odpovede (Zo sveta) Admin 141 3 Admin
Sat May 23 2020, 12:51PM 
Otázka a odpoveď (Zo sveta) Admin 287 8 Admin
Sat May 02 2020, 02:58AM 
Pod lampou (Ekonomika a život) Admin 113 1 Admin
Sun Apr 26 2020, 06:00AM 
Info vojna (Spoločnosť a šport) Admin 174 5 Admin
Fri Apr 24 2020, 05:45PM 
Spoločnosť budúcnosti (Z domova) Admin 145 3 Admin
Wed Apr 22 2020, 04:29AM 
Naše půda je v dezolátním stavu. (Spravodajstvo) Admin 86 0 -
 
tázka - Odpověď (Spravodajstvo) Admin 170 4 Admin
Fri Apr 10 2020, 03:14AM 
TK Igora Matoviča (Bezpečnosť a obrana) Admin 159 3 Admin
Sat Apr 04 2020, 07:10AM 
Národohospodárska situácia Slovenska (Ekonomika a život) Admin 183 4 Admin
Thu Apr 02 2020, 04:04AM 
Kočner by mal povedať pravdu a urobiť pokánie (Bezpečnosť a obrana) Admin 326 7 Admin
Fri Mar 27 2020, 06:01AM 
Info vojna (Politika) Admin 367 12 Admin
Fri Mar 27 2020, 03:01AM 
Piati sudcovia môžu byť stíhaní aj väzobne (Bezpečnosť a obrana) Admin 237 7 Admin
Wed Mar 18 2020, 12:22PM 
Matovič vyhral voľby, PS/Spolu, KDH, SNS a Most-Híd mimo (Politika) Admin 294 7 Admin
Mon Mar 02 2020, 05:26AM 
Slovensko ostane aj po voľbách krajinou s HDP 96 miliárd eur (Ekonomika a život) Admin 173 2 Admin
Sat Feb 29 2020, 12:58PM 
Komunisti nejdú po 30 rokoch do volieb (Politika) Admin 223 3 Admin
Sat Feb 29 2020, 06:13AM 
Vlákna: 745 | Odpovede: 1074 | Zobrazenia: 328781

Kategórie noviniek