Dusno kvůli Wollnerovi z ČT: Odchod ze sálu na slavnostní akci

Předsedkyně oblastního výboru Českého svazu bojovníků za svobodu Jana Bobošíková si postěžovala na nekompetentní jednání ze strany orgánů, které nechtějí řešit kontroverzní reportáž České televize, jež zazněla v pořadu Reportéři ČT žurnalisty Marka Wollnera. V ní byla maminka jedné z přeživších vyhlazení Lidic označena za udavačku. I přes protesty dosud všech žijících přeživších se místo omluvy Lidičtí dočkali pouze bonboniér a kytic od ministra kultury Lubomíra Zaorálka (ČSSD). A kontroverzní historik, který v reportáži předkládal svá tvrzení, měl opět projev i v rámci vzpomínkové akce na výsadek Silver A. Lidická delegace se proto rozhodla opustit sál.
Admin dňa Monday 13 January 2020 - 07:33:54
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
Pre Trnku chce polícia väzbu, prokurátor nariadil jeho prepustenie na slobodu (Spoločnosť a šport) Admin 12 3 Admin
Sat Jan 18 2020, 05:35AM 
V.V. Pjakin ze dne 12.08.2019 (Spravodajstvo) Admin 308 21 Admin
Sat Jan 18 2020, 02:48AM 
Diplomacia privítala rezolúciu Senátu USA o výročiach v SR a ČR (Spravodajstvo) Admin 28 3 Admin
Fri Jan 10 2020, 08:00AM 
Casus belli (Zo sveta) Admin 186 11 Admin
Fri Jan 10 2020, 05:24AM 
Fico reaguje na bezpečnostnú situáciu v Iraku a Iráne (Bezpečnosť a obrana) Admin 33 2 Admin
Wed Jan 08 2020, 02:31AM 
Český projekt (Spravodajstvo) Admin 50 5 Admin
Sat Jan 04 2020, 06:15AM 
Rusko (Spravodajstvo) Admin 36 1 Admin
Fri Jan 03 2020, 03:34PM 
Kočner by mal povedať pravdu a urobiť pokánie (Bezpečnosť a obrana) Admin 39 1 Admin
Fri Jan 03 2020, 07:43AM 
Odborno koncepčné a systémovo kontrolné riešenia (Politika) Admin 61 4 Admin
Sun Dec 29 2019, 03:26AM 
Celá nahrávka rozhovoru Kočner – Trnka (Bezpečnosť a obrana) Admin 126 5 Admin
Fri Dec 20 2019, 02:59AM 
Peter Stanek (Spoločnosť a šport) Admin 41 1 Admin
Sun Dec 15 2019, 11:54PM 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 422 21 Admin
Fri Dec 13 2019, 06:15AM 
Fico odišiel zo snemu Smeru pre problémy s krvným tlakom (Politika) Admin 55 1 Admin
Sun Dec 08 2019, 06:09AM 
O spoločnosti (Politika) Admin 130 11 Admin
Fri Nov 29 2019, 06:25AM 
Fico hovorí o mimoriadnej schôdzi k zlatu (Spravodajstvo) Admin 87 2 Admin
Fri Nov 29 2019, 02:06AM 
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 191 4 Admin
Fri Nov 22 2019, 01:38PM 
Štát a Európa (Spravodajstvo) Admin 319 6 Admin
Fri Nov 22 2019, 02:40AM 
Minister spravodlivosti ignoruje uznesenie NR SR o Istanbulskom dohovore (Spravodajstvo) Admin 91 2 Admin
Fri Nov 15 2019, 11:52AM 
Napravme demokraciu, je hrbatá! (Politika) Admin 101 5 Admin
Sun Nov 10 2019, 05:43AM 
Václav Klaus brutálně načůral do mraveniště: (Politika) Admin 66 1 Admin
Sun Nov 03 2019, 06:30AM 
V tegionoch (Spravodajstvo) Admin 150 5 Admin
Sun Oct 06 2019, 10:11AM 
O demokracií (Bezpečnosť a obrana) Admin 529 5 Admin
Mon Sep 30 2019, 08:51AM 
Remišová sa pridáva ku Kiskovi: (Politika) Admin 253 2 Admin
Sun Sep 01 2019, 07:42PM 
Rebeli medzi nami (Politika) Admin 261 4 Admin
Thu Aug 08 2019, 10:53AM 
Premiér Johnson si privlastnil brexit. (Spravodajstvo) Admin 198 1 Admin
Tue Jul 30 2019, 08:37AM 
Súd pokračuje, o najväčšie prekvapenie sa postaral prokurátor (Bezpečnosť a obrana) Admin 238 2 Admin
Tue Jul 23 2019, 09:05AM 
Vlákna: 721 | Odpovede: 920 | Zobrazenia: 248520

Kategórie noviniek