MS v hokeji U20
Slováci s ďalším debaklom, v treťom zápase nestačili na Švajčiarov

Slovenskí hokejisti do 20 rokov prehrali vo svojom treťom zápase na MS tejto vekovej kategórie v Třinci so Švajčiarskom 2:7 a do štvrťfinále pôjdu zo štvrtého miesta. Góly Slovákov strelili Martin Faško-Rudáš a Róbert Džugan.
Admin dňa Tuesday 31 December 2019 - 04:54:13
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
V.V. Pjakin ze dne 12.08.2019 (Spravodajstvo) Admin 328 22 Admin
Sat Jan 25 2020, 03:35AM 
Rusko (Spravodajstvo) Admin 51 2 Admin
Thu Jan 23 2020, 10:59AM 
Pre Trnku chce polícia väzbu, prokurátor nariadil jeho prepustenie na slobodu (Spoločnosť a šport) Admin 24 3 Admin
Sat Jan 18 2020, 05:35AM 
Diplomacia privítala rezolúciu Senátu USA o výročiach v SR a ČR (Spravodajstvo) Admin 44 3 Admin
Fri Jan 10 2020, 08:00AM 
Casus belli (Zo sveta) Admin 205 11 Admin
Fri Jan 10 2020, 05:24AM 
Fico reaguje na bezpečnostnú situáciu v Iraku a Iráne (Bezpečnosť a obrana) Admin 47 2 Admin
Wed Jan 08 2020, 02:31AM 
Český projekt (Spravodajstvo) Admin 73 5 Admin
Sat Jan 04 2020, 06:15AM 
Kočner by mal povedať pravdu a urobiť pokánie (Bezpečnosť a obrana) Admin 53 1 Admin
Fri Jan 03 2020, 07:43AM 
Odborno koncepčné a systémovo kontrolné riešenia (Politika) Admin 81 4 Admin
Sun Dec 29 2019, 03:26AM 
Celá nahrávka rozhovoru Kočner – Trnka (Bezpečnosť a obrana) Admin 148 5 Admin
Fri Dec 20 2019, 02:59AM 
Peter Stanek (Spoločnosť a šport) Admin 54 1 Admin
Sun Dec 15 2019, 11:54PM 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 448 21 Admin
Fri Dec 13 2019, 06:15AM 
Fico odišiel zo snemu Smeru pre problémy s krvným tlakom (Politika) Admin 68 1 Admin
Sun Dec 08 2019, 06:09AM 
O spoločnosti (Politika) Admin 149 11 Admin
Fri Nov 29 2019, 06:25AM 
Fico hovorí o mimoriadnej schôdzi k zlatu (Spravodajstvo) Admin 104 2 Admin
Fri Nov 29 2019, 02:06AM 
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 210 4 Admin
Fri Nov 22 2019, 01:38PM 
Štát a Európa (Spravodajstvo) Admin 347 6 Admin
Fri Nov 22 2019, 02:40AM 
Minister spravodlivosti ignoruje uznesenie NR SR o Istanbulskom dohovore (Spravodajstvo) Admin 107 2 Admin
Fri Nov 15 2019, 11:52AM 
Napravme demokraciu, je hrbatá! (Politika) Admin 129 5 Admin
Sun Nov 10 2019, 05:43AM 
Václav Klaus brutálně načůral do mraveniště: (Politika) Admin 83 1 Admin
Sun Nov 03 2019, 06:30AM 
V tegionoch (Spravodajstvo) Admin 176 5 Admin
Sun Oct 06 2019, 10:11AM 
O demokracií (Bezpečnosť a obrana) Admin 555 5 Admin
Mon Sep 30 2019, 08:51AM 
Remišová sa pridáva ku Kiskovi: (Politika) Admin 267 2 Admin
Sun Sep 01 2019, 07:42PM 
Rebeli medzi nami (Politika) Admin 283 4 Admin
Thu Aug 08 2019, 10:53AM 
Premiér Johnson si privlastnil brexit. (Spravodajstvo) Admin 211 1 Admin
Tue Jul 30 2019, 08:37AM 
Súd pokračuje, o najväčšie prekvapenie sa postaral prokurátor (Bezpečnosť a obrana) Admin 253 2 Admin
Tue Jul 23 2019, 09:05AM 
Vlákna: 721 | Odpovede: 922 | Zobrazenia: 251440

Kategórie noviniek