Krviprelievanie v Sýrii:

Najmenej 82 ľudí prišlo o život pri ťažkých bojoch v provincii Idlib na severozápade Sýrie. S odvolaním sa na správu Sýrskeho pozorovateľského centra pre ľudské práva (SOHR) o tom v pondelok informovala agentúra DPA.
Admin dňa Monday 02 December 2019 - 08:05:42
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
Casus belli (Zo sveta) Admin 66 7 Admin
Tue Dec 10 2019, 01:10AM 
V.V. Pjakin ze dne 12.08.2019 (Spravodajstvo) Admin 190 16 Admin
Sun Dec 08 2019, 10:42AM 
Fico odišiel zo snemu Smeru pre problémy s krvným tlakom (Politika) Admin 11 1 Admin
Sun Dec 08 2019, 06:09AM 
O spoločnosti (Politika) Admin 56 11 Admin
Fri Nov 29 2019, 06:25AM 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 289 20 Admin
Fri Nov 29 2019, 02:30AM 
Fico hovorí o mimoriadnej schôdzi k zlatu (Spravodajstvo) Admin 16 2 Admin
Fri Nov 29 2019, 02:06AM 
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 117 4 Admin
Fri Nov 22 2019, 01:38PM 
Štát a Európa (Spravodajstvo) Admin 229 6 Admin
Fri Nov 22 2019, 02:40AM 
Minister spravodlivosti ignoruje uznesenie NR SR o Istanbulskom dohovore (Spravodajstvo) Admin 30 2 Admin
Fri Nov 15 2019, 11:52AM 
Napravme demokraciu, je hrbatá! (Politika) Admin 33 5 Admin
Sun Nov 10 2019, 05:43AM 
Václav Klaus brutálně načůral do mraveniště: (Politika) Admin 20 1 Admin
Sun Nov 03 2019, 06:30AM 
Celá nahrávka rozhovoru Kočner – Trnka (Bezpečnosť a obrana) Admin 38 4 Admin
Sun Oct 20 2019, 06:39AM 
V tegionoch (Spravodajstvo) Admin 60 5 Admin
Sun Oct 06 2019, 10:11AM 
O demokracií (Bezpečnosť a obrana) Admin 429 5 Admin
Mon Sep 30 2019, 08:51AM 
Remišová sa pridáva ku Kiskovi: (Politika) Admin 191 2 Admin
Sun Sep 01 2019, 07:42PM 
Rebeli medzi nami (Politika) Admin 188 4 Admin
Thu Aug 08 2019, 10:53AM 
Premiér Johnson si privlastnil brexit. (Spravodajstvo) Admin 149 1 Admin
Tue Jul 30 2019, 08:37AM 
Súd pokračuje, o najväčšie prekvapenie sa postaral prokurátor (Bezpečnosť a obrana) Admin 177 2 Admin
Tue Jul 23 2019, 09:05AM 
Sedem správ o skutočnom stave slovenskej prírody! (Ekonomika a život) Admin 193 2 Admin
Sun Jul 14 2019, 10:26AM 
O národe a jeho štáte (Politika) Admin 218 3 Admin
Sun Jul 14 2019, 03:44AM 
O práve (Vzdelávanie a kultúra) Admin 169 1 Admin
Thu Jul 11 2019, 01:49PM 
Rovnováha (Spravodajstvo) Admin 295 4 Admin
Thu Jul 11 2019, 12:05PM 
V.V. Pjakin (Zo sveta) Admin 845 15 Admin
Sat Jul 06 2019, 01:41PM 
Prezidentka zložila sľub s meškaním (Politika) Admin 233 1 Admin
Fri Jun 21 2019, 01:30PM 
Informačná vojna (Spoločnosť a šport) Admin 389 4 Admin
Tue Jun 18 2019, 08:24AM 
Harabin zvolal brífing, hovorí o zásadnom vyhlásení (Politika) Admin 268 2 Admin
Fri Jun 14 2019, 01:29AM 
Vlákna: 713 | Odpovede: 889 | Zobrazenia: 228569

Kategórie noviniek