Vědci zjistili příčiny vymření neandrtálců

Vědci vytvořili modely imitující vývoj populace neandrtálců a došli k závěru, že k vysvětlení vymírání této větve rodu Homo nejsou zapotřebí žádné další faktory. Neandrtálci mohli zmizet následkem obyčejných demografických příčin. Výsledky výzkumu jsou uveřejněny v časopise PLOS ONE.
Admin dňa Friday 29 November 2019 - 06:39:08
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
V.V. Pjakin ze dne 12.08.2019 (Spravodajstvo) Admin 173 16 Admin
Sun Dec 08 2019, 10:42AM 
Fico odišiel zo snemu Smeru pre problémy s krvným tlakom (Politika) Admin 8 1 Admin
Sun Dec 08 2019, 06:09AM 
Casus belli (Zo sveta) Admin 58 6 Admin
Mon Dec 02 2019, 06:45AM 
O spoločnosti (Politika) Admin 55 11 Admin
Fri Nov 29 2019, 06:25AM 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 276 20 Admin
Fri Nov 29 2019, 02:30AM 
Fico hovorí o mimoriadnej schôdzi k zlatu (Spravodajstvo) Admin 10 2 Admin
Fri Nov 29 2019, 02:06AM 
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 111 4 Admin
Fri Nov 22 2019, 01:38PM 
Štát a Európa (Spravodajstvo) Admin 218 6 Admin
Fri Nov 22 2019, 02:40AM 
Minister spravodlivosti ignoruje uznesenie NR SR o Istanbulskom dohovore (Spravodajstvo) Admin 25 2 Admin
Fri Nov 15 2019, 11:52AM 
Napravme demokraciu, je hrbatá! (Politika) Admin 29 5 Admin
Sun Nov 10 2019, 05:43AM 
Václav Klaus brutálně načůral do mraveniště: (Politika) Admin 16 1 Admin
Sun Nov 03 2019, 06:30AM 
Celá nahrávka rozhovoru Kočner – Trnka (Bezpečnosť a obrana) Admin 35 4 Admin
Sun Oct 20 2019, 06:39AM 
V tegionoch (Spravodajstvo) Admin 47 5 Admin
Sun Oct 06 2019, 10:11AM 
O demokracií (Bezpečnosť a obrana) Admin 419 5 Admin
Mon Sep 30 2019, 08:51AM 
Remišová sa pridáva ku Kiskovi: (Politika) Admin 184 2 Admin
Sun Sep 01 2019, 07:42PM 
Rebeli medzi nami (Politika) Admin 178 4 Admin
Thu Aug 08 2019, 10:53AM 
Premiér Johnson si privlastnil brexit. (Spravodajstvo) Admin 140 1 Admin
Tue Jul 30 2019, 08:37AM 
Súd pokračuje, o najväčšie prekvapenie sa postaral prokurátor (Bezpečnosť a obrana) Admin 171 2 Admin
Tue Jul 23 2019, 09:05AM 
Sedem správ o skutočnom stave slovenskej prírody! (Ekonomika a život) Admin 184 2 Admin
Sun Jul 14 2019, 10:26AM 
O národe a jeho štáte (Politika) Admin 207 3 Admin
Sun Jul 14 2019, 03:44AM 
O práve (Vzdelávanie a kultúra) Admin 164 1 Admin
Thu Jul 11 2019, 01:49PM 
Rovnováha (Spravodajstvo) Admin 279 4 Admin
Thu Jul 11 2019, 12:05PM 
V.V. Pjakin (Zo sveta) Admin 827 15 Admin
Sat Jul 06 2019, 01:41PM 
Prezidentka zložila sľub s meškaním (Politika) Admin 228 1 Admin
Fri Jun 21 2019, 01:30PM 
Informačná vojna (Spoločnosť a šport) Admin 382 4 Admin
Tue Jun 18 2019, 08:24AM 
Harabin zvolal brífing, hovorí o zásadnom vyhlásení (Politika) Admin 260 2 Admin
Fri Jun 14 2019, 01:29AM 
Vlákna: 713 | Odpovede: 888 | Zobrazenia: 226097

Kategórie noviniek