Ramsay začína skúšať. Priestor dostávajú mladíci

Tréner Craig Ramsay v Bratislave pripravuje slovenských hokejistov na Nemecký pohár.Autor: TASR, Pavel Neubauer
Ukáž, čo vieš. Lebo ďalšia príležitosť tak skoro prísť nemusí. Do začiatku hokejového šampionátu vo Švajčiarsku síce zostáva ešte šesť mesiacov, ale mužstvo sa začína budovať už teraz. Slovenský národný tím odštartuje novú sezónu na Nemeckom pohári v Krefelde. S mladým mužstvom, z ktorého vedie cesta na budúcoročný šampionát.
Admin dňa Thursday 07 November 2019 - 04:27:14
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
Pre Trnku chce polícia väzbu, prokurátor nariadil jeho prepustenie na slobodu (Spoločnosť a šport) Admin 31 4 Admin
Sun Jan 26 2020, 09:12AM 
V.V. Pjakin ze dne 12.08.2019 (Spravodajstvo) Admin 334 22 Admin
Sat Jan 25 2020, 03:35AM 
Rusko (Spravodajstvo) Admin 52 2 Admin
Thu Jan 23 2020, 10:59AM 
Diplomacia privítala rezolúciu Senátu USA o výročiach v SR a ČR (Spravodajstvo) Admin 46 3 Admin
Fri Jan 10 2020, 08:00AM 
Casus belli (Zo sveta) Admin 211 11 Admin
Fri Jan 10 2020, 05:24AM 
Fico reaguje na bezpečnostnú situáciu v Iraku a Iráne (Bezpečnosť a obrana) Admin 49 2 Admin
Wed Jan 08 2020, 02:31AM 
Český projekt (Spravodajstvo) Admin 75 5 Admin
Sat Jan 04 2020, 06:15AM 
Kočner by mal povedať pravdu a urobiť pokánie (Bezpečnosť a obrana) Admin 55 1 Admin
Fri Jan 03 2020, 07:43AM 
Odborno koncepčné a systémovo kontrolné riešenia (Politika) Admin 85 4 Admin
Sun Dec 29 2019, 03:26AM 
Celá nahrávka rozhovoru Kočner – Trnka (Bezpečnosť a obrana) Admin 151 5 Admin
Fri Dec 20 2019, 02:59AM 
Peter Stanek (Spoločnosť a šport) Admin 56 1 Admin
Sun Dec 15 2019, 11:54PM 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 451 21 Admin
Fri Dec 13 2019, 06:15AM 
Fico odišiel zo snemu Smeru pre problémy s krvným tlakom (Politika) Admin 70 1 Admin
Sun Dec 08 2019, 06:09AM 
O spoločnosti (Politika) Admin 151 11 Admin
Fri Nov 29 2019, 06:25AM 
Fico hovorí o mimoriadnej schôdzi k zlatu (Spravodajstvo) Admin 104 2 Admin
Fri Nov 29 2019, 02:06AM 
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 213 4 Admin
Fri Nov 22 2019, 01:38PM 
Štát a Európa (Spravodajstvo) Admin 350 6 Admin
Fri Nov 22 2019, 02:40AM 
Minister spravodlivosti ignoruje uznesenie NR SR o Istanbulskom dohovore (Spravodajstvo) Admin 113 2 Admin
Fri Nov 15 2019, 11:52AM 
Napravme demokraciu, je hrbatá! (Politika) Admin 133 5 Admin
Sun Nov 10 2019, 05:43AM 
Václav Klaus brutálně načůral do mraveniště: (Politika) Admin 84 1 Admin
Sun Nov 03 2019, 06:30AM 
V tegionoch (Spravodajstvo) Admin 178 5 Admin
Sun Oct 06 2019, 10:11AM 
O demokracií (Bezpečnosť a obrana) Admin 558 5 Admin
Mon Sep 30 2019, 08:51AM 
Remišová sa pridáva ku Kiskovi: (Politika) Admin 272 2 Admin
Sun Sep 01 2019, 07:42PM 
Rebeli medzi nami (Politika) Admin 287 4 Admin
Thu Aug 08 2019, 10:53AM 
Premiér Johnson si privlastnil brexit. (Spravodajstvo) Admin 212 1 Admin
Tue Jul 30 2019, 08:37AM 
Súd pokračuje, o najväčšie prekvapenie sa postaral prokurátor (Bezpečnosť a obrana) Admin 255 2 Admin
Tue Jul 23 2019, 09:05AM 
Vlákna: 721 | Odpovede: 923 | Zobrazenia: 252364

Kategórie noviniek