Ramsay začína skúšať. Priestor dostávajú mladíci

Tréner Craig Ramsay v Bratislave pripravuje slovenských hokejistov na Nemecký pohár.Autor: TASR, Pavel Neubauer
Ukáž, čo vieš. Lebo ďalšia príležitosť tak skoro prísť nemusí. Do začiatku hokejového šampionátu vo Švajčiarsku síce zostáva ešte šesť mesiacov, ale mužstvo sa začína budovať už teraz. Slovenský národný tím odštartuje novú sezónu na Nemeckom pohári v Krefelde. S mladým mužstvom, z ktorého vedie cesta na budúcoročný šampionát.
Admin dňa Thursday 07 November 2019 - 04:27:14
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
Napravme demokraciu, je hrbatá! (Politika) Admin 13 5 Admin
Sun Nov 10 2019, 05:43AM 
Minister spravodlivosti ignoruje uznesenie NR SR o Istanbulskom dohovore (Spravodajstvo) Admin 4 1 Admin
Sat Nov 09 2019, 06:38AM 
O spoločnosti (Politika) Admin 37 9 Admin
Fri Nov 08 2019, 02:03AM 
V.V. Pjakin ze dne 12.08.2019 (Spravodajstvo) Admin 132 12 Admin
Thu Nov 07 2019, 02:00PM 
Casus belli (Zo sveta) Admin 43 4 Admin
Mon Nov 04 2019, 04:00AM 
Václav Klaus brutálně načůral do mraveniště: (Politika) Admin 9 1 Admin
Sun Nov 03 2019, 06:30AM 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 233 18 Admin
Sun Nov 03 2019, 05:11AM 
Celá nahrávka rozhovoru Kočner – Trnka (Bezpečnosť a obrana) Admin 21 4 Admin
Sun Oct 20 2019, 06:39AM 
V tegionoch (Spravodajstvo) Admin 27 5 Admin
Sun Oct 06 2019, 10:11AM 
O demokracií (Bezpečnosť a obrana) Admin 387 5 Admin
Mon Sep 30 2019, 08:51AM 
Remišová sa pridáva ku Kiskovi: (Politika) Admin 167 2 Admin
Sun Sep 01 2019, 07:42PM 
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 86 3 Admin
Sun Sep 01 2019, 08:35AM 
Rebeli medzi nami (Politika) Admin 160 4 Admin
Thu Aug 08 2019, 10:53AM 
Premiér Johnson si privlastnil brexit. (Spravodajstvo) Admin 123 1 Admin
Tue Jul 30 2019, 08:37AM 
Súd pokračuje, o najväčšie prekvapenie sa postaral prokurátor (Bezpečnosť a obrana) Admin 147 2 Admin
Tue Jul 23 2019, 09:05AM 
Štát a Európa (Spravodajstvo) Admin 197 4 Admin
Sun Jul 14 2019, 10:49AM 
Sedem správ o skutočnom stave slovenskej prírody! (Ekonomika a život) Admin 166 2 Admin
Sun Jul 14 2019, 10:26AM 
O národe a jeho štáte (Politika) Admin 187 3 Admin
Sun Jul 14 2019, 03:44AM 
O práve (Vzdelávanie a kultúra) Admin 147 1 Admin
Thu Jul 11 2019, 01:49PM 
Rovnováha (Spravodajstvo) Admin 250 4 Admin
Thu Jul 11 2019, 12:05PM 
V.V. Pjakin (Zo sveta) Admin 766 15 Admin
Sat Jul 06 2019, 01:41PM 
Prezidentka zložila sľub s meškaním (Politika) Admin 210 1 Admin
Fri Jun 21 2019, 01:30PM 
Informačná vojna (Spoločnosť a šport) Admin 352 4 Admin
Tue Jun 18 2019, 08:24AM 
Harabin zvolal brífing, hovorí o zásadnom vyhlásení (Politika) Admin 242 2 Admin
Fri Jun 14 2019, 01:29AM 
Prečo som sa rozhodol byť národným kandidátom na prezidenta (Politika) Admin 810 24 Admin
Tue Feb 05 2019, 07:51AM 
Veci verejné (Vzdelávanie a kultúra) Admin 449 5 Admin
Mon Feb 04 2019, 07:03AM 
Vlákna: 711 | Odpovede: 871 | Zobrazenia: 219026

Kategórie noviniek