Známe způsob, jak cestovat rychlostí světla

Inženýr NASA David Burns přišel s konceptem motoru, který kosmické lodi umožňuje dosažení 99 procent rychlosti světla. Zařízení však nepoužívá palivo k vytvoření tryskového pohonu. Informuje o tom Science Alert.
Admin dňa Wednesday 16 October 2019 - 06:17:11
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
Kočner by mal povedať pravdu a urobiť pokánie (Bezpečnosť a obrana) Admin 130 7 Admin
Fri Mar 27 2020, 06:01AM 
TK Igora Matoviča (Bezpečnosť a obrana) Admin 9 2 Admin
Fri Mar 27 2020, 03:09AM 
Info vojna (Politika) Admin 95 12 Admin
Fri Mar 27 2020, 03:01AM 
Otázka a odpoveď (Zo sveta) Admin 44 6 Admin
Thu Mar 26 2020, 12:35PM 
O civilizácií (Ekonomika a život) Admin 60 7 Admin
Wed Mar 25 2020, 05:28AM 
Casus belli (Zo sveta) Admin 355 18 Admin
Tue Mar 24 2020, 04:47AM 
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 280 5 Admin
Mon Mar 23 2020, 01:35AM 
Národohospodárska situácia Slovenska (Ekonomika a život) Admin 19 2 Admin
Thu Mar 19 2020, 04:47AM 
Piati sudcovia môžu byť stíhaní aj väzobne (Bezpečnosť a obrana) Admin 54 7 Admin
Wed Mar 18 2020, 12:22PM 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 591 23 Admin
Sat Mar 14 2020, 06:32AM 
Matovič vyhral voľby, PS/Spolu, KDH, SNS a Most-Híd mimo (Politika) Admin 56 7 Admin
Mon Mar 02 2020, 05:26AM 
Slovensko ostane aj po voľbách krajinou s HDP 96 miliárd eur (Ekonomika a život) Admin 39 2 Admin
Sat Feb 29 2020, 12:58PM 
Komunisti nejdú po 30 rokoch do volieb (Politika) Admin 54 3 Admin
Sat Feb 29 2020, 06:13AM 
Para k zmenkovej kauze (Bezpečnosť a obrana) Admin 30 1 Admin
Fri Feb 28 2020, 11:21AM 
V.V. Pjakin ze dne 12.08.2019 (Spravodajstvo) Admin 481 25 Admin
Thu Feb 13 2020, 10:09AM 
Rusko (Spravodajstvo) Admin 116 3 Admin
Wed Feb 12 2020, 03:56AM 
Nigel Farage se loučí s Evropskou unií (Spravodajstvo) Admin 37 1 Admin
Wed Feb 05 2020, 11:55AM 
Pre Trnku chce polícia väzbu, prokurátor nariadil jeho prepustenie na slobodu (Spoločnosť a šport) Admin 91 4 Admin
Sun Jan 26 2020, 09:12AM 
Diplomacia privítala rezolúciu Senátu USA o výročiach v SR a ČR (Spravodajstvo) Admin 104 3 Admin
Fri Jan 10 2020, 08:00AM 
Fico reaguje na bezpečnostnú situáciu v Iraku a Iráne (Bezpečnosť a obrana) Admin 90 2 Admin
Wed Jan 08 2020, 02:31AM 
Český projekt (Spravodajstvo) Admin 138 5 Admin
Sat Jan 04 2020, 06:15AM 
Odborno koncepčné a systémovo kontrolné riešenia (Politika) Admin 148 4 Admin
Sun Dec 29 2019, 03:26AM 
Celá nahrávka rozhovoru Kočner – Trnka (Bezpečnosť a obrana) Admin 225 5 Admin
Fri Dec 20 2019, 02:59AM 
Peter Stanek (Spoločnosť a šport) Admin 102 1 Admin
Sun Dec 15 2019, 11:54PM 
Fico odišiel zo snemu Smeru pre problémy s krvným tlakom (Politika) Admin 117 1 Admin
Sun Dec 08 2019, 06:09AM 
O spoločnosti (Politika) Admin 221 11 Admin
Fri Nov 29 2019, 06:25AM 
Vlákna: 732 | Odpovede: 993 | Zobrazenia: 277702

Kategórie noviniek