Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
Podľa Štefana Harabina (Politika) Admin 6 0 -
 
Dobré ráno (Spravodajstvo) Admin 45 7 Admin
Fri May 29 2020, 07:58AM 
Casus belli (Zo sveta) Admin 495 25 Admin
Fri May 29 2020, 06:41AM 
Informačná vojna (Bezpečnosť a obrana) Admin 64 12 Admin
Fri May 29 2020, 05:43AM 
Mediálny Wrestling (Spravodajstvo) Admin 24 1 Admin
Thu May 28 2020, 02:32AM 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 722 27 Admin
Mon May 25 2020, 02:57PM 
Otázky a odpovede (Zo sveta) Admin 35 3 Admin
Sat May 23 2020, 12:51PM 
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 342 8 Admin
Mon May 18 2020, 07:34AM 
Svobodne Universum (Spravodajstvo) Admin 34 3 Admin
Tue May 05 2020, 02:12AM 
Otázka a odpoveď (Zo sveta) Admin 128 8 Admin
Sat May 02 2020, 02:58AM 
Pod lampou (Ekonomika a život) Admin 36 1 Admin
Sun Apr 26 2020, 06:00AM 
Info vojna (Spoločnosť a šport) Admin 77 5 Admin
Fri Apr 24 2020, 05:45PM 
Spoločnosť budúcnosti (Z domova) Admin 64 3 Admin
Wed Apr 22 2020, 04:29AM 
Naše půda je v dezolátním stavu. (Spravodajstvo) Admin 32 0 -
 
tázka - Odpověď (Spravodajstvo) Admin 68 4 Admin
Fri Apr 10 2020, 03:14AM 
O civilizácií (Ekonomika a život) Admin 152 9 Admin
Wed Apr 08 2020, 01:58AM 
TK Igora Matoviča (Bezpečnosť a obrana) Admin 64 3 Admin
Sat Apr 04 2020, 07:10AM 
Národohospodárska situácia Slovenska (Ekonomika a život) Admin 83 4 Admin
Thu Apr 02 2020, 04:04AM 
Kočner by mal povedať pravdu a urobiť pokánie (Bezpečnosť a obrana) Admin 189 7 Admin
Fri Mar 27 2020, 06:01AM 
Info vojna (Politika) Admin 204 12 Admin
Fri Mar 27 2020, 03:01AM 
Piati sudcovia môžu byť stíhaní aj väzobne (Bezpečnosť a obrana) Admin 114 7 Admin
Wed Mar 18 2020, 12:22PM 
Matovič vyhral voľby, PS/Spolu, KDH, SNS a Most-Híd mimo (Politika) Admin 150 7 Admin
Mon Mar 02 2020, 05:26AM 
Slovensko ostane aj po voľbách krajinou s HDP 96 miliárd eur (Ekonomika a život) Admin 88 2 Admin
Sat Feb 29 2020, 12:58PM 
Komunisti nejdú po 30 rokoch do volieb (Politika) Admin 114 3 Admin
Sat Feb 29 2020, 06:13AM 
Para k zmenkovej kauze (Bezpečnosť a obrana) Admin 77 1 Admin
Fri Feb 28 2020, 11:21AM 
V.V. Pjakin ze dne 12.08.2019 (Spravodajstvo) Admin 582 25 Admin
Thu Feb 13 2020, 10:09AM 
Vlákna: 743 | Odpovede: 1053 | Zobrazenia: 295539

Kategórie noviniek