Minimálna mzda neprešla na vláde hladko, prišli stovky odborárov

Vláda schválila zvýšenie minimálnej mzdy o 60 eur na historickú hodnotu 580 eur. Môže sa to dotknúť asi 200 tisíc zamestnancov, informoval Peter Pellegrini na tlačovej besede. Uviedol však, že vláda tento raz nechválila zmenu konsenzuálne, ale musel dať o nej hlasovať. Dôvodom bolo, že "ministri za SNS a minister Mosta-Híd Gábor Gál sa zdržali," dodal Pellegrini. Pred Úrad vlády prišli v súvislosti s touto zmenou stovky odborárov.
Admin dňa Wednesday 02 October 2019 - 11:47:22
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 713 27 Admin
Mon May 25 2020, 02:57PM 
Otázky a odpovede (Zo sveta) Admin 35 3 Admin
Sat May 23 2020, 12:51PM 
Informačná vojna (Bezpečnosť a obrana) Admin 51 10 Admin
Sat May 23 2020, 04:38AM 
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 338 8 Admin
Mon May 18 2020, 07:34AM 
Casus belli (Zo sveta) Admin 488 24 Admin
Fri May 15 2020, 11:20AM 
Mediálny Wrestling (Spravodajstvo) Admin 20 0 -
 
Dobré ráno (Spravodajstvo) Admin 40 5 Admin
Wed May 13 2020, 03:07PM 
Svobodne Universum (Spravodajstvo) Admin 31 3 Admin
Tue May 05 2020, 02:12AM 
Otázka a odpoveď (Zo sveta) Admin 124 8 Admin
Sat May 02 2020, 02:58AM 
Pod lampou (Ekonomika a život) Admin 34 1 Admin
Sun Apr 26 2020, 06:00AM 
Info vojna (Spoločnosť a šport) Admin 72 5 Admin
Fri Apr 24 2020, 05:45PM 
Spoločnosť budúcnosti (Z domova) Admin 61 3 Admin
Wed Apr 22 2020, 04:29AM 
Naše půda je v dezolátním stavu. (Spravodajstvo) Admin 32 0 -
 
tázka - Odpověď (Spravodajstvo) Admin 66 4 Admin
Fri Apr 10 2020, 03:14AM 
O civilizácií (Ekonomika a život) Admin 149 9 Admin
Wed Apr 08 2020, 01:58AM 
TK Igora Matoviča (Bezpečnosť a obrana) Admin 60 3 Admin
Sat Apr 04 2020, 07:10AM 
Národohospodárska situácia Slovenska (Ekonomika a život) Admin 79 4 Admin
Thu Apr 02 2020, 04:04AM 
Kočner by mal povedať pravdu a urobiť pokánie (Bezpečnosť a obrana) Admin 187 7 Admin
Fri Mar 27 2020, 06:01AM 
Info vojna (Politika) Admin 196 12 Admin
Fri Mar 27 2020, 03:01AM 
Piati sudcovia môžu byť stíhaní aj väzobne (Bezpečnosť a obrana) Admin 112 7 Admin
Wed Mar 18 2020, 12:22PM 
Matovič vyhral voľby, PS/Spolu, KDH, SNS a Most-Híd mimo (Politika) Admin 149 7 Admin
Mon Mar 02 2020, 05:26AM 
Slovensko ostane aj po voľbách krajinou s HDP 96 miliárd eur (Ekonomika a život) Admin 86 2 Admin
Sat Feb 29 2020, 12:58PM 
Komunisti nejdú po 30 rokoch do volieb (Politika) Admin 114 3 Admin
Sat Feb 29 2020, 06:13AM 
Para k zmenkovej kauze (Bezpečnosť a obrana) Admin 75 1 Admin
Fri Feb 28 2020, 11:21AM 
V.V. Pjakin ze dne 12.08.2019 (Spravodajstvo) Admin 576 25 Admin
Thu Feb 13 2020, 10:09AM 
Rusko (Spravodajstvo) Admin 171 3 Admin
Wed Feb 12 2020, 03:56AM 
Vlákna: 742 | Odpovede: 1047 | Zobrazenia: 294417

Kategórie noviniek