Úloha Polnišovej v seriáli Horná Dolná ohrozená?
Na pľaci sa objavila vážna konkurentka

Veselá partička má nového člena! Do seriálu Horná Dolná prikvitla herečka Alena Pajtinková (33), ktorá sa už objavila vo viacerých markizáckych projektoch.
Admin dňa Wednesday 18 September 2019 - 11:34:23
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
Celá nahrávka rozhovoru Kočner – Trnka (Bezpečnosť a obrana) Admin 5 3 Admin
Wed Oct 16 2019, 05:20AM 
V.V. Pjakin ze dne 12.08.2019 (Spravodajstvo) Admin 108 8 Admin
Sat Oct 12 2019, 01:41PM 
V tegionoch (Spravodajstvo) Admin 20 5 Admin
Sun Oct 06 2019, 10:11AM 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 195 15 Admin
Thu Oct 03 2019, 03:28AM 
O demokracií (Bezpečnosť a obrana) Admin 370 5 Admin
Mon Sep 30 2019, 08:51AM 
Casus belli (Zo sveta) Admin 30 2 Admin
Mon Sep 23 2019, 06:56AM 
Remišová sa pridáva ku Kiskovi: (Politika) Admin 156 2 Admin
Sun Sep 01 2019, 07:42PM 
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 76 3 Admin
Sun Sep 01 2019, 08:35AM 
Rebeli medzi nami (Politika) Admin 148 4 Admin
Thu Aug 08 2019, 10:53AM 
Premiér Johnson si privlastnil brexit. (Spravodajstvo) Admin 106 1 Admin
Tue Jul 30 2019, 08:37AM 
Súd pokračuje, o najväčšie prekvapenie sa postaral prokurátor (Bezpečnosť a obrana) Admin 131 2 Admin
Tue Jul 23 2019, 09:05AM 
Štát a Európa (Spravodajstvo) Admin 181 4 Admin
Sun Jul 14 2019, 10:49AM 
Sedem správ o skutočnom stave slovenskej prírody! (Ekonomika a život) Admin 150 2 Admin
Sun Jul 14 2019, 10:26AM 
O národe a jeho štáte (Politika) Admin 173 3 Admin
Sun Jul 14 2019, 03:44AM 
O práve (Vzdelávanie a kultúra) Admin 136 1 Admin
Thu Jul 11 2019, 01:49PM 
Rovnováha (Spravodajstvo) Admin 226 4 Admin
Thu Jul 11 2019, 12:05PM 
V.V. Pjakin (Zo sveta) Admin 722 15 Admin
Sat Jul 06 2019, 01:41PM 
Prezidentka zložila sľub s meškaním (Politika) Admin 203 1 Admin
Fri Jun 21 2019, 01:30PM 
Informačná vojna (Spoločnosť a šport) Admin 337 4 Admin
Tue Jun 18 2019, 08:24AM 
Harabin zvolal brífing, hovorí o zásadnom vyhlásení (Politika) Admin 229 2 Admin
Fri Jun 14 2019, 01:29AM 
Prečo som sa rozhodol byť národným kandidátom na prezidenta (Politika) Admin 785 24 Admin
Tue Feb 05 2019, 07:51AM 
Veci verejné (Vzdelávanie a kultúra) Admin 434 5 Admin
Mon Feb 04 2019, 07:03AM 
Kandidát na voľby (Politika) Admin 959 39 Admin
Sun Feb 03 2019, 05:53AM 
Vo Venezuele pokus o štátny prevrat, (Zo sveta) Admin 411 4 Admin
Thu Jan 31 2019, 02:58PM 
Politici reagujú na demisiu ministra Lajčáka (Spravodajstvo) Admin 357 3 Admin
Tue Jan 29 2019, 06:21AM 
Eduard Chmelar (Politika) Admin 563 10 Admin
Sat Jan 26 2019, 07:20AM 
Vlákna: 707 | Odpovede: 845 | Zobrazenia: 214610

Kategórie noviniek