Súdna rada nezvolila nového predsedu Najvyššieho súdu

Súdna rada nezvolila v pondelok na svojom mimoriadnom zasadnutí nového predsedu Najvyššieho súdu (NS) SR. Ani jeden zo štyroch kandidátov nezískal nadpolovičnú väčšinu hlasov 18 členov Súdnej rady SR. Do druhého kola postupujú sudkyne Jana Bajánková, za ktorú hlasovalo osem členov súdnej rady, a Soňa Mesiarkinová, ktorá získala sedem hlasov.

[ Čítajte viac... ]
Admin dňa Tuesday 10 September 2019 - 04:23:32
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
V.V. Pjakin ze dne 12.08.2019 (Spravodajstvo) Admin 55 4 Admin
Sat Sep 14 2019, 04:48PM 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 110 13 Admin
Thu Sep 05 2019, 03:13AM 
Remišová sa pridáva ku Kiskovi: (Politika) Admin 114 2 Admin
Sun Sep 01 2019, 07:42PM 
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 30 3 Admin
Sun Sep 01 2019, 08:35AM 
Rebeli medzi nami (Politika) Admin 93 4 Admin
Thu Aug 08 2019, 10:53AM 
Premiér Johnson si privlastnil brexit. (Spravodajstvo) Admin 67 1 Admin
Tue Jul 30 2019, 08:37AM 
Súd pokračuje, o najväčšie prekvapenie sa postaral prokurátor (Bezpečnosť a obrana) Admin 84 2 Admin
Tue Jul 23 2019, 09:05AM 
Štát a Európa (Spravodajstvo) Admin 120 4 Admin
Sun Jul 14 2019, 10:49AM 
Sedem správ o skutočnom stave slovenskej prírody! (Ekonomika a život) Admin 99 2 Admin
Sun Jul 14 2019, 10:26AM 
O národe a jeho štáte (Politika) Admin 121 3 Admin
Sun Jul 14 2019, 03:44AM 
O práve (Vzdelávanie a kultúra) Admin 96 1 Admin
Thu Jul 11 2019, 01:49PM 
Rovnováha (Spravodajstvo) Admin 148 4 Admin
Thu Jul 11 2019, 12:05PM 
V.V. Pjakin (Zo sveta) Admin 604 15 Admin
Sat Jul 06 2019, 01:41PM 
Prezidentka zložila sľub s meškaním (Politika) Admin 157 1 Admin
Fri Jun 21 2019, 01:30PM 
Informačná vojna (Spoločnosť a šport) Admin 288 4 Admin
Tue Jun 18 2019, 08:24AM 
Harabin zvolal brífing, hovorí o zásadnom vyhlásení (Politika) Admin 172 2 Admin
Fri Jun 14 2019, 01:29AM 
Prečo som sa rozhodol byť národným kandidátom na prezidenta (Politika) Admin 671 24 Admin
Tue Feb 05 2019, 07:51AM 
Veci verejné (Vzdelávanie a kultúra) Admin 371 5 Admin
Mon Feb 04 2019, 07:03AM 
Kandidát na voľby (Politika) Admin 832 39 Admin
Sun Feb 03 2019, 05:53AM 
O demokracií (Bezpečnosť a obrana) Admin 310 4 Admin
Sat Feb 02 2019, 09:03AM 
Vo Venezuele pokus o štátny prevrat, (Zo sveta) Admin 347 4 Admin
Thu Jan 31 2019, 02:58PM 
Politici reagujú na demisiu ministra Lajčáka (Spravodajstvo) Admin 306 3 Admin
Tue Jan 29 2019, 06:21AM 
Eduard Chmelar (Politika) Admin 507 10 Admin
Sat Jan 26 2019, 07:20AM 
Penta Eset Kočner Kiska a vražda Za slušné Slovensko (Bezpečnosť a obrana) Admin 399 5 Admin
Sat Jan 26 2019, 03:52AM 
Soros v Davose kritizoval Ruskú federáciu. (Spravodajstvo) Admin 256 2 Admin
Fri Jan 25 2019, 10:29AM 
Brunovce (Ekonomika a život) Admin 279 2 Admin
Fri Jan 25 2019, 06:41AM 
Vlákna: 704 | Odpovede: 828 | Zobrazenia: 198247

Kategórie noviniek