Řežba u Koněva
Ty svi*ě, pustili se do sebe zastánci a odpůrci sochy. Porvali se i důchodci: Pojď, ty mrcho! Dostaneš!

Tak vyhrocenou demonstraci hlavní město Praha dlouho nepamatuje. Pod sochou maršála Koněva se do sebe pustili i důchodci. S pokřiky typu “kundo bolševická”, “pojď babo, jednu dostaneš” se do sebe pustili. Celkově ale akce proběhla v klidu, incidenty, byť hodně brutální, se odehrály pouze na jednom okraji náměstí.
Admin dňa Tuesday 03 September 2019 - 06:50:49
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
Info vojna (Politika) Admin 18 3 Admin
Tue Feb 18 2020, 02:48AM 
O civilizácií (Ekonomika a život) Admin 9 2 Admin
Fri Feb 14 2020, 04:54AM 
V.V. Pjakin ze dne 12.08.2019 (Spravodajstvo) Admin 390 25 Admin
Thu Feb 13 2020, 10:09AM 
Rusko (Spravodajstvo) Admin 76 3 Admin
Wed Feb 12 2020, 03:56AM 
Casus belli (Zo sveta) Admin 266 13 Admin
Mon Feb 10 2020, 03:53AM 
Nigel Farage se loučí s Evropskou unií (Spravodajstvo) Admin 18 1 Admin
Wed Feb 05 2020, 11:55AM 
Pre Trnku chce polícia väzbu, prokurátor nariadil jeho prepustenie na slobodu (Spoločnosť a šport) Admin 56 4 Admin
Sun Jan 26 2020, 09:12AM 
Diplomacia privítala rezolúciu Senátu USA o výročiach v SR a ČR (Spravodajstvo) Admin 71 3 Admin
Fri Jan 10 2020, 08:00AM 
Fico reaguje na bezpečnostnú situáciu v Iraku a Iráne (Bezpečnosť a obrana) Admin 67 2 Admin
Wed Jan 08 2020, 02:31AM 
Český projekt (Spravodajstvo) Admin 93 5 Admin
Sat Jan 04 2020, 06:15AM 
Kočner by mal povedať pravdu a urobiť pokánie (Bezpečnosť a obrana) Admin 71 1 Admin
Fri Jan 03 2020, 07:43AM 
Odborno koncepčné a systémovo kontrolné riešenia (Politika) Admin 107 4 Admin
Sun Dec 29 2019, 03:26AM 
Celá nahrávka rozhovoru Kočner – Trnka (Bezpečnosť a obrana) Admin 175 5 Admin
Fri Dec 20 2019, 02:59AM 
Peter Stanek (Spoločnosť a šport) Admin 75 1 Admin
Sun Dec 15 2019, 11:54PM 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 509 21 Admin
Fri Dec 13 2019, 06:15AM 
Fico odišiel zo snemu Smeru pre problémy s krvným tlakom (Politika) Admin 87 1 Admin
Sun Dec 08 2019, 06:09AM 
O spoločnosti (Politika) Admin 186 11 Admin
Fri Nov 29 2019, 06:25AM 
Fico hovorí o mimoriadnej schôdzi k zlatu (Spravodajstvo) Admin 125 2 Admin
Fri Nov 29 2019, 02:06AM 
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 233 4 Admin
Fri Nov 22 2019, 01:38PM 
Štát a Európa (Spravodajstvo) Admin 383 6 Admin
Fri Nov 22 2019, 02:40AM 
Minister spravodlivosti ignoruje uznesenie NR SR o Istanbulskom dohovore (Spravodajstvo) Admin 134 2 Admin
Fri Nov 15 2019, 11:52AM 
Napravme demokraciu, je hrbatá! (Politika) Admin 156 5 Admin
Sun Nov 10 2019, 05:43AM 
Václav Klaus brutálně načůral do mraveniště: (Politika) Admin 101 1 Admin
Sun Nov 03 2019, 06:30AM 
V tegionoch (Spravodajstvo) Admin 205 5 Admin
Sun Oct 06 2019, 10:11AM 
O demokracií (Bezpečnosť a obrana) Admin 590 5 Admin
Mon Sep 30 2019, 08:51AM 
Remišová sa pridáva ku Kiskovi: (Politika) Admin 289 2 Admin
Sun Sep 01 2019, 07:42PM 
Vlákna: 724 | Odpovede: 935 | Zobrazenia: 262935

Kategórie noviniek