Projekt bytovky spájanej s Bašternákom stojí

Pred takmer dekádou firma KLM Group predstavila veľký projekt rezidenčného domu s deviatimi podlažiami nad zemou a jedným podzemným podlažím. Projekt vyzeral veľkolepo a prezentoval sa ako luxusný rezidenčný komplex. Malo to však háčik – spájal sa s menom podnikateľa Ladislava Bašternáka, ktorý si momentálne odpykáva päťročný trest za daňové podvody. Ako developer však už ani vtedy nemal najlepšiu povesť. Spustil sa kolotoč komplikácií, ktoré sa ani dnes nekončia.
Admin dňa Wednesday 14 August 2019 - 06:45:30
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
Dobré ráno (Spravodajstvo) Admin 45 7 Admin
Fri May 29 2020, 07:58AM 
Casus belli (Zo sveta) Admin 494 25 Admin
Fri May 29 2020, 06:41AM 
Informačná vojna (Bezpečnosť a obrana) Admin 58 12 Admin
Fri May 29 2020, 05:43AM 
Mediálny Wrestling (Spravodajstvo) Admin 23 1 Admin
Thu May 28 2020, 02:32AM 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 718 27 Admin
Mon May 25 2020, 02:57PM 
Otázky a odpovede (Zo sveta) Admin 35 3 Admin
Sat May 23 2020, 12:51PM 
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 341 8 Admin
Mon May 18 2020, 07:34AM 
Svobodne Universum (Spravodajstvo) Admin 34 3 Admin
Tue May 05 2020, 02:12AM 
Otázka a odpoveď (Zo sveta) Admin 126 8 Admin
Sat May 02 2020, 02:58AM 
Pod lampou (Ekonomika a život) Admin 35 1 Admin
Sun Apr 26 2020, 06:00AM 
Info vojna (Spoločnosť a šport) Admin 76 5 Admin
Fri Apr 24 2020, 05:45PM 
Spoločnosť budúcnosti (Z domova) Admin 64 3 Admin
Wed Apr 22 2020, 04:29AM 
Naše půda je v dezolátním stavu. (Spravodajstvo) Admin 32 0 -
 
tázka - Odpověď (Spravodajstvo) Admin 67 4 Admin
Fri Apr 10 2020, 03:14AM 
O civilizácií (Ekonomika a život) Admin 151 9 Admin
Wed Apr 08 2020, 01:58AM 
TK Igora Matoviča (Bezpečnosť a obrana) Admin 62 3 Admin
Sat Apr 04 2020, 07:10AM 
Národohospodárska situácia Slovenska (Ekonomika a život) Admin 81 4 Admin
Thu Apr 02 2020, 04:04AM 
Kočner by mal povedať pravdu a urobiť pokánie (Bezpečnosť a obrana) Admin 189 7 Admin
Fri Mar 27 2020, 06:01AM 
Info vojna (Politika) Admin 204 12 Admin
Fri Mar 27 2020, 03:01AM 
Piati sudcovia môžu byť stíhaní aj väzobne (Bezpečnosť a obrana) Admin 114 7 Admin
Wed Mar 18 2020, 12:22PM 
Matovič vyhral voľby, PS/Spolu, KDH, SNS a Most-Híd mimo (Politika) Admin 150 7 Admin
Mon Mar 02 2020, 05:26AM 
Slovensko ostane aj po voľbách krajinou s HDP 96 miliárd eur (Ekonomika a život) Admin 88 2 Admin
Sat Feb 29 2020, 12:58PM 
Komunisti nejdú po 30 rokoch do volieb (Politika) Admin 114 3 Admin
Sat Feb 29 2020, 06:13AM 
Para k zmenkovej kauze (Bezpečnosť a obrana) Admin 77 1 Admin
Fri Feb 28 2020, 11:21AM 
V.V. Pjakin ze dne 12.08.2019 (Spravodajstvo) Admin 579 25 Admin
Thu Feb 13 2020, 10:09AM 
Rusko (Spravodajstvo) Admin 172 3 Admin
Wed Feb 12 2020, 03:56AM 
Vlákna: 742 | Odpovede: 1053 | Zobrazenia: 295368

Kategórie noviniek