Ficova minimálna mzda: Žiadny vyspelý štát sa k nej ani nepribližuje

Minimálna mzda stúpla za ostatné štyri roky o 37 %, Fico a odborári navrhujú jej ďalšie výrazné zvyšovanie. Žiadna krajina OECD sa ani len nepribližuje priemernej mzde podľa týchto návrhov, tvrdí ekonomický expert Róbert Chovanculiak.

[ Čítajte viac... ]
Admin dňa Sunday 04 August 2019 - 05:51:00
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
V.V. Pjakin ze dne 12.08.2019 (Spravodajstvo) Admin 2 0 -
 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 51 8 Admin
Tue Aug 13 2019, 08:56AM 
Rebeli medzi nami (Politika) Admin 40 4 Admin
Thu Aug 08 2019, 10:53AM 
Premiér Johnson si privlastnil brexit. (Spravodajstvo) Admin 30 1 Admin
Tue Jul 30 2019, 08:37AM 
Súd pokračuje, o najväčšie prekvapenie sa postaral prokurátor (Bezpečnosť a obrana) Admin 33 2 Admin
Tue Jul 23 2019, 09:05AM 
Remišová sa pridáva ku Kiskovi: (Politika) Admin 61 1 Admin
Tue Jul 16 2019, 09:48AM 
Štát a Európa (Spravodajstvo) Admin 60 4 Admin
Sun Jul 14 2019, 10:49AM 
Sedem správ o skutočnom stave slovenskej prírody! (Ekonomika a život) Admin 44 2 Admin
Sun Jul 14 2019, 10:26AM 
O národe a jeho štáte (Politika) Admin 65 3 Admin
Sun Jul 14 2019, 03:44AM 
O práve (Vzdelávanie a kultúra) Admin 51 1 Admin
Thu Jul 11 2019, 01:49PM 
Rovnováha (Spravodajstvo) Admin 80 4 Admin
Thu Jul 11 2019, 12:05PM 
V.V. Pjakin (Zo sveta) Admin 478 15 Admin
Sat Jul 06 2019, 01:41PM 
Prezidentka zložila sľub s meškaním (Politika) Admin 91 1 Admin
Fri Jun 21 2019, 01:30PM 
Informačná vojna (Spoločnosť a šport) Admin 210 4 Admin
Tue Jun 18 2019, 08:24AM 
Harabin zvolal brífing, hovorí o zásadnom vyhlásení (Politika) Admin 109 2 Admin
Fri Jun 14 2019, 01:29AM 
Prečo som sa rozhodol byť národným kandidátom na prezidenta (Politika) Admin 551 24 Admin
Tue Feb 05 2019, 07:51AM 
Veci verejné (Vzdelávanie a kultúra) Admin 287 5 Admin
Mon Feb 04 2019, 07:03AM 
Kandidát na voľby (Politika) Admin 677 39 Admin
Sun Feb 03 2019, 05:53AM 
O demokracií (Bezpečnosť a obrana) Admin 238 4 Admin
Sat Feb 02 2019, 09:03AM 
Vo Venezuele pokus o štátny prevrat, (Zo sveta) Admin 272 4 Admin
Thu Jan 31 2019, 02:58PM 
Politici reagujú na demisiu ministra Lajčáka (Spravodajstvo) Admin 235 3 Admin
Tue Jan 29 2019, 06:21AM 
Eduard Chmelar (Politika) Admin 422 10 Admin
Sat Jan 26 2019, 07:20AM 
Penta Eset Kočner Kiska a vražda Za slušné Slovensko (Bezpečnosť a obrana) Admin 308 5 Admin
Sat Jan 26 2019, 03:52AM 
Soros v Davose kritizoval Ruskú federáciu. (Spravodajstvo) Admin 186 2 Admin
Fri Jan 25 2019, 10:29AM 
Brunovce (Ekonomika a život) Admin 205 2 Admin
Fri Jan 25 2019, 06:41AM 
Posledný podpis (Politika) Admin 302 5 Admin
Thu Jan 24 2019, 12:56AM 
Vlákna: 703 | Odpovede: 815 | Zobrazenia: 176580

Kategórie noviniek