Vaše reklama

miesto na reklamu

 V šlágri skupiny zvíťazilo Fínsko nad Ruskom

V šlágri piatkového programu na 77. svetovom šampionáte v ľadovom hokeji domáci Fíni zvíťazili nad Rusmi 3:2. "Severanov" poslal do vedenia Petri Kontiola už v 4. min.


Admin dňa Saturday 11 May 2013 - 05:13:51
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

 NY Times: Slováci sa pri integrácii Rómov inšpirujú bojom proti segregácii v USA
Americký denník New York Times zverejnil v piatok článok venovaný snahám o integráciu Rómov na Slovensku. Podľa novín sa Slováci v tomto smere inšpirujú aj bojom proti segregácii v USA spred vyše polstoročia.

Admin dňa Saturday 11 May 2013 - 05:01:01
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

 Slováci po slabom výkone prehrali s Lotyšmi 3:5

Slovenská hokejová reprezentácia prehrala vo štvrtom vystúpení na 77. majstrovstvách sveta v Helsinkách s Lotyšskom 3:5 a skomplikovala si cestu do štvrťfinále.

Admin dňa Friday 10 May 2013 - 02:39:24
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

 Deň víťazstva 2013
Admin dňa Thursday 09 May 2013 - 18:29:37
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

 Šiesti väzni v Ilave chceli utiecť cez dieru v strope
V ilavskej väznici si v piatok pri rannej prehliadke dozorcovia všimli v jednej z ciel vydlabanú dieru v strope. Viedla na povalu.
Admin dňa Saturday 11 May 2013 - 05:10:49
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

 Koniec tabletov aj televízie? Sotva
Technologické trendy sa vyvíjajú, ale často sú výsledkom slepé uličky – spomeňme si na netbooky. Používateľské preferencie sa naopak menia len veľmi pomaly. S katastrofickými scenármi vo svete technológií sa v posledných dňoch akoby pretrhlo vrece. Nie bezvýznamné IT kapacity totiž veštia blížiaci sa koniec tabletov, aj klasickej televízie.

Admin dňa Friday 10 May 2013 - 02:52:41
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

 Obvinený únosca z Clevelandu sa objaví na súde
Admin dňa Thursday 09 May 2013 - 18:37:04
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Choď na stránku  1 2 3 ... 718 719 [720]
Archív

Deň víťazstva 2013 Admin @ (09 May : 18:29) (Zaujimavosti)

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
Pjakin vysvetľuje (Zo sveta) Admin 77 3 Admin
Thu Dec 31 2020, 12:20PM 
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 645 17 Admin
Wed Dec 16 2020, 08:25AM 
Informačná vojna (Bezpečnosť a obrana) Admin 356 18 Admin
Fri Nov 27 2020, 12:59PM 
Štefan Harabin (Politika) Admin 55 0 -
 
Pjakin odpovedá (Zo sveta) Admin 251 9 Admin
Thu Oct 29 2020, 07:21AM 
Analýza situácie (Zo sveta) Admin 82 1 Admin
Sun Sep 06 2020, 07:47AM 
Svobodne Universum (Spravodajstvo) Admin 211 4 Admin
Tue Jun 23 2020, 08:42AM 
Casus belli (Zo sveta) Admin 901 28 Admin
Thu Jun 18 2020, 10:31AM 
Podľa Štefana Harabina (Politika) Admin 193 2 Admin
Sun Jun 07 2020, 03:27AM 
O civilizácií (Ekonomika a život) Admin 355 6 Admin
Mon Jun 01 2020, 07:38AM 
Dobré ráno (Spravodajstvo) Admin 309 7 Admin
Fri May 29 2020, 07:58AM 
Mediálny Wrestling (Spravodajstvo) Admin 162 1 Admin
Thu May 28 2020, 02:32AM 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 1134 27 Admin
Mon May 25 2020, 02:57PM 
Otázky a odpovede (Zo sveta) Admin 207 3 Admin
Sat May 23 2020, 12:51PM 
Otázka a odpoveď (Zo sveta) Admin 419 8 Admin
Sat May 02 2020, 02:58AM 
Pod lampou (Ekonomika a život) Admin 173 1 Admin
Sun Apr 26 2020, 06:00AM 
Info vojna (Spoločnosť a šport) Admin 264 5 Admin
Fri Apr 24 2020, 05:45PM 
Spoločnosť budúcnosti (Z domova) Admin 223 3 Admin
Wed Apr 22 2020, 04:29AM 
Naše půda je v dezolátním stavu. (Spravodajstvo) Admin 142 0 -
 
tázka - Odpověď (Spravodajstvo) Admin 257 4 Admin
Fri Apr 10 2020, 03:14AM 
TK Igora Matoviča (Bezpečnosť a obrana) Admin 248 3 Admin
Sat Apr 04 2020, 07:10AM 
Národohospodárska situácia Slovenska (Ekonomika a život) Admin 285 4 Admin
Thu Apr 02 2020, 04:04AM 
Kočner by mal povedať pravdu a urobiť pokánie (Bezpečnosť a obrana) Admin 415 7 Admin
Fri Mar 27 2020, 06:01AM 
Info vojna (Politika) Admin 491 12 Admin
Fri Mar 27 2020, 03:01AM 
Piati sudcovia môžu byť stíhaní aj väzobne (Bezpečnosť a obrana) Admin 344 7 Admin
Wed Mar 18 2020, 12:22PM 
Matovič vyhral voľby, PS/Spolu, KDH, SNS a Most-Híd mimo (Politika) Admin 404 7 Admin
Mon Mar 02 2020, 05:26AM 
Vlákna: 747 | Odpovede: 1084 | Zobrazenia: 351033

Kategórie noviniek